Війна РФ проти України

Україна використовує сучасні бойові модулі від Aselsan для бронетехніки. Відео

Українська бронетехніка отримала вкрай важливе оновлення бойової потужності

Збройні сили України використовують бойові модулі від турецької компанії Aselsan. Свідченням цього є відео з українською МТ-ЛБ, на якій розміщено бойовий модуль, який доволі сильно нагадує SARP NSV DUAL, або SARP Dualякий, які оснащені 12,7-мм та 7,62-мм кулеметами.

Зазначимо, що саме за це модуль скоріш за все йде мова, хоча дехто його невірно ідентифікує, як SERDAR, який дійсно пропонувався ЗСУ, але має трохи іншу конфігурацію озброєння, за рахунок оснащення ПТРК “Стугна”.

Водночас у модулях типу SARP DUAL виключений протитанковий ракетний комплекс, хоча візуально вони доволі схожі.

[su_posts template=”templates/list-loop.php” posts_per_page=”4″ tax_term=”16″ order=”desc”]

Не лише Bayraktar TB2: Україна використовує сучасні бойові модулі від Aselsan для бронетехніки (відео)

SARP NSV DUAL від Aselsan

Варто зазначити, що Aselsan також виходив з пропозиціями й інших бойових модулів SARP Dual та SARP KPVT, які доволі схожі з тим, який встановлений на МТ-ЛБ.

Всі ці модулі мають однакові прицільні станції з тепловізійним та телевізійним каналом, стабілізатори та “мізки”, які забезпечують автотрекінг наземних та повітряних цілей.

Головна особливість цих модулів у малій вазі, до 400 кг, що дозволяє їх встановлювати на легку бронетехніку. Водночас сам оператор знаходиться у середині бойової машини й має виключно якісний набір засобів спостереження та прицілювання.

Defence Express

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України