Війна РФ проти України

МЗС України запустило інформаційну платформу для іноземних аудиторій щодо війни в Україні

Головна мета війни. україна. UA – надавати перевірену інформацію про ситуацію в Україні, поділитися конкретними способами підтримки України, а також показати людський вимір спротиву.

💬 “Цей сайт де-факто є живою документацією війни, що розвивається на очах усього світу”, – зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. “Коли ми остаточно переможемо цю війну, це стане ретельно зібраним архівом злочинів, звірств та варварства Росії, а головне – героїзму та єдності українського народу”.
Наразі на сайті можна знайти інформацію та відповіді на такі ключові питання та теми:
🔺 Зрозуміли, чому Росія захоплює Україну
🔺 Дізнайтеся, через перевірену інформацію, що зараз відбувається в Україні. Сайт надає останні оновлення з офіційних джерел
🔺 Дізнайтеся, як можна допомогти українському народу. Тут корисні посилання та інструкції про те, як пожертвувати ЗСУ, приєднатися до Іноземного легіону територіальної оборони України, надавати гуманітарну допомогу чи організувати протести проти війни, що відбуваються прямо тут в самому центрі Європи.
🔺 Відкрийте справжні обличчя, які стоять за опором України. Те, що зараз відбувається в Україні, це народна війна. Ця глава присвячена українцям, які чинять героїчний та безпрецедентний спротив російським окупантам. Кожен український чоловік та жінка, які захищають свободу, спільні цінності та безпеку цілого континенту, заслуговує на те, щоб світ про них знав.
Сайт заснований на платформі Україна. UA який до вторгнення Росії використовувався для того, щоб презентувати світові Україну – країну свободи та гідності, сучасну європейську країну з тисячолітньою історією та культурою. З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну мета платформи змінилася. Зараз має критичну роль забезпечити міжнародній спільноті вільний доступ до правдивої інформації про війну в Україні.
Шляхом поширення інформації про війну. україна. ua, кожен з вас допомагає народу України відстояти свою землю та свободу всієї Європи.
🇺🇦 Cлава Україні! Glory to Ukraine!
___________
[UA]
💻 Міністерство закордонних справ України запустило інформаційну платформу для іноземної аудиторії про війну в Україні war.ukraine.ua
Головна мета war.ukraine.ua – надати перевірену інформацію про ситуацію в Україні, конкретні способи підтримки України, а також показати людський вимір опору.
💬 «Цей сайт де-факто є живою документацією війни, що розгортається на очах усього світу», – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. «Коли ми зрештою виграємо цю війну, це стане ретельно зібраним архівом російських злочинів, звірств і варварства, а головне – героїзму та єдності українського народу».
Зараз на сайті ви можете знайти таку інформацію:
🔺 чому Росія вторглась в Україну?
🔺 що зараз відбувається в Україні? Сайт містить останні оновлення з офіційних джерел.
🔺 як допомогти українцям? Корисні посилання та інструкції, як зробити пожертвування на користь Збройних Сил України, вступити до Іноземного легіону територіальної оборони України, надати гуманітарну допомогу чи організувати протест проти війни в центрі Європи
🔺 реальні обличчя українського опору. Те, що зараз відбувається в Україні – це народна війна. Цей розділ присвячений українцям, які чинять безпрецедентний опір російським окупантам. Кожен українець чи українка, що відстоює свободу, спільні цінності та безпеку всього континенту, заслуговує на те, щоб про нього чи неї дізнався світ.
Сайт створений на платформі ukraine.ua, яка раніше представляла світу Україну – країну свободи та гідності, сучасну європейську країну з тисячолітньою історією та культурою. З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну ціль платформи змінилася. Тепер вона забезпечує іноземцям вільний доступ до правдивої інформації про війну в Україні.
Поширюючи інформацію про war.ukraine.ua серед своїх іноземних друзів та партнерів, кожен із вас допомагає народу України захистити свою землю та свободу всієї Європи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.