Війна РФ проти України

Міністр оборони Олексій Резніков: “Сьогодні ми відзначаємо День військ зв’язку та кібербезпеки ЗСУ”

💬 Міністр оборони України Резніков Олексій:

Якісний зв’язок – запорука перемоги

Сьогодні ми відзначаємо День військ зв’язку та кібербезпеки ЗСУ.
Нині військовий зв’язок – це технічна основа ЗСУ, а воїни-зв’язківці по праву належать до інтелектуальної еліти героїчного Українського війська.
У спеку та холод, вдень і вночі, під кулями, завдяки воїнам-зв’язківцям проведено чимало успішних військових операцій на передовій. Саме завдяки роботі зв’язківців наші бойові підрозділи оперативно отримують важливу інформацію, випереджають дії агресора та руйнують підступні ворожі плани.
Вони тягнуть кілометри дротів, крутять антени, виставляють камери. І завжди мають в голові надскладні схеми комунікацій.
Прадавні «Тапіки» та сучасні «Harris», «Baofeng» та «Motorola», Starlink та секретні армійські системи. Все це за допомогою відомої їм лише магії працює разом, в одній системі. І якби не вона, українська армія була б сліпа та глуха, підрозділи не могли б комунікувати, а командири керувати.
А Кібервоїни ЗСУ спільно з українською ІТ-армією активно воюють з рф у кіберпросторі. Вони виводять з ладу ворожі онлайн-ресурси, блокують портали російської пропаганди та багато чого іншого. На кіберіронті у цій війні проти країни-агресора досягнуті значні успіхи.
Із вашим днем, воїни-зв’язківці! Разом переможемо!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.