Війна РФ проти України

Кремль змістив Суровікіна з посади командувача так званою СВО та призначили генерала, який вижив під Ізюмом

Сєргєй Суровікін протримався на позиції командувача "СВО" близько 3,5 місяців

Суровікін був призаначений на посаду у жовтні

У командуванні рашиських сил у війни проти України знову відбулись зміни – призначеного на початку жовтня Сєргєя Суровікіна було звільнено з посади командувача так званої “СВО”. Це рішення прийняв міністр оборони РФ Шойгу, офіційно повідомила прес-служба відомства.

На місце Суровікіна був призначений його безпосередній очільник – начальник генштабу армії РФ Валерій Герасимов. Нагадаємо, що йому вдалось залишитись живим під час візиту на позиції біля Ізюма весною минулого року. Тоді командний пункт з російським командуванням був уражений, але сам Герасимов покинув його ще до удару.

Кремль змістив Суровікіна з посади командувача так званою СВО та призначили генерала, якому пощастило вижити під Ізюмом

Начальник генштабу армії РФ Валерій ГерасимовСам Суровікін був понижений до посади заступника. Також серед заступників “командувача СВО” зазначено головнокомандувача сухопутними військами Олега Салюкова та заступника начальника генштаба Алексєя Кими. Тобто схоже, що Суровікін залишився у заступниках лише через наявність посади головнокомандувача так званих повітряно-космічних сил РФ (“ВКС”).

Зазначимо, що таке рішення відбулось доволі несподівано, про це не ширились чутки або інші “інсайди”. Причини кадрових змін офіційно виключно умовні та нібито пов’язані “з розширенням масштабу завдань… необхідністю організації більш тісної взаємодії між видами та родами військ”, а також “підвищенням якості забезпечення та ефективності управління”.

Defence

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України