Головка самонаведення ракети Р-360 Фото: Defense Express

Компанія “Радіонікс” запатентувала головку самонаведення ракети “Нептун”

 

Приватна компанія «Радіонікс» запатентувала радіолокаційну головку самонаведення APГC-5R та синтезатор частот РЛГСН APГC-5R, для протикорабельної крилатої ракети Р-360 «Нептун». Патенти були зареєстровані в базі України на корисні моделі.

Передає Defense Express.

Заявка на обидва патенти була подана у лютому поточного року, а ата набуття чинності прав на моделі – 25 червня. Власником обох патентів визначений власник та директор приватної компанії ТОВ «Радіонікс» Станіслав Борисович Зав’ялов, який також вказаний й серед розробників обох виробів. Серед винахідників також вказані Всеволод Танигін, Сергій Чигрин та Максим Філь.

Корисна модель РГС APГC-5R належить до систем управління керованою ракетою, що призначаються для виявлення і супроводження рухомих цілей та для формування і видачі сигналів управління на систему управління ракети щодо наведення на ціль. Синтезатор частот радіолокаційної головки самонаведення APГC-5R, зокрема стосується синтезаторів частот для формування зондуючих сигналів передавального тракту, гетеродинних сигналів для приймального тракту, а також опорних сигналів, що використовуються як тактові для інших систем радіолокаційних головок самонаведення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh