Війна РФ проти України

Компанія “Радіонікс” запатентувала головку самонаведення ракети “Нептун”

 

Приватна компанія «Радіонікс» запатентувала радіолокаційну головку самонаведення APГC-5R та синтезатор частот РЛГСН APГC-5R, для протикорабельної крилатої ракети Р-360 «Нептун». Патенти були зареєстровані в базі України на корисні моделі.

Передає Defense Express.

Заявка на обидва патенти була подана у лютому поточного року, а ата набуття чинності прав на моделі – 25 червня. Власником обох патентів визначений власник та директор приватної компанії ТОВ «Радіонікс» Станіслав Борисович Зав’ялов, який також вказаний й серед розробників обох виробів. Серед винахідників також вказані Всеволод Танигін, Сергій Чигрин та Максим Філь.

Корисна модель РГС APГC-5R належить до систем управління керованою ракетою, що призначаються для виявлення і супроводження рухомих цілей та для формування і видачі сигналів управління на систему управління ракети щодо наведення на ціль. Синтезатор частот радіолокаційної головки самонаведення APГC-5R, зокрема стосується синтезаторів частот для формування зондуючих сигналів передавального тракту, гетеродинних сигналів для приймального тракту, а також опорних сигналів, що використовуються як тактові для інших систем радіолокаційних головок самонаведення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.