Авторські статті

Журналіст: Зеленський думає категоріями кумівства, як типовий українець

Популярний український журналіст і письменник Юрій Луканов у своєму блозі пише про те, що, коли багато критикують, що, мовляв, Зеленський вибирає не професіоналів, а лояльних до себе, то таким чином ми критикуємо не Зеленського. Ми критикуємо український народ в цілому. Велика частина його думає не про те, профі людина чи ні, а про те, кум, сват, брат. Тобто, щоб був свій, щоб був лояльний, щоб красиві і приємні слова говорив.

За словами Юрія Луканова, він сам з цим зіткнувся, коли керував відомою організацією. Тоді вчинив, як не типовий українець. Ніколи не пхав на якісь посади дружину або інших родичів. «Чесно скажу, був шокований, коли під час певних кадрових рухів до мене підходили колеги і говорили, що вісь цього не треба брати, тому що він не свій, а від цього треба, він свій. Потім ці свої між собою перегризлися. Але це вже інша історія», – написав журналіст.

За його словами, коли людина мислить проектами, а не створенням годівниці, то точно не будеш підбирати собі колектив за критеріями кумівства. Але щоб підбирати так, треба самому бути професіоналом. Ну, а коли ти просто тупо сидиш на посади, та ще й крадеш гроші, то без кумівства ніяк не обійтися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України