Як одягають, та у що взувають українських бійців. ФОТО

Зважаючи на те, що навколо речового забезпечення військовозобов’язаних четвертої хвилі мобілізації точиться багато різних панічних чуток, розповідаємо як одягають й у що взувають українських бійців, які прибувають до навчальних центрів Збройних Сил України.

Кожен мобілізований має достатньо часу для того, щоби отримати повний комплект обмундирування, приміряти його. А за потреби — замінити на інший розмір.

Єдине, що залишилось незмінним у переліку речей, що видаються на руки мобфілізованим, це казанки, фляги, кружки та ложки. А також офіцерські сумки старого зразка. Вони надійніші та зручніші за іноземні аналоги. І на цьому список архаїзмів завершується.

Військовий однострій, який отримує, припустимо, офіцер запасу складається з наступного переліку речей: костюм камуфльований. А це бушлат та підбушлатник, кітель та брюки у кольорі, який зараз називають «армійській піксель».

Це та сама уніформа нового покрою, яка зараз масово почала надходити у війська. Шиють її підприємства у Черкасах, Києві та Харкові по абсолютно однакових лекалах. Крім того, декілька пар шкарпеток, ремінь поясний, ще одна пара натільної білизни вже від українського виробника. Є і вітровологозахисний костюм.

Куртка і штани по типу рибальських у кольорах українського польового однострою. Також виготовляється в Україні. До того ж, видаються і речі, передані у якості допомоги Збройним Силам України країнами-партнерами. Відтак, у кожному комплекті є натільна білизна, рушники, шкарпетки, рукавиці від Війська Польського. Для того, щоби не мерзла голова та шия замість звичайної шапки-фески видається, так званий «баф». Тобто труба з цупкої матерії, яку можна використовувати як балаклаву, або шапку, або одягати на шию, як шалик. І усі речі пакуються у речовий мішок об’ємом приблизно 55 літрів також кольору польського армійського «флектарну».

Ну а рядовому та сержантському складу до того ж видається утеплений польовий костюм та водонепроникні берці, надані урядом Канади.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. віталій

    В упор не видел такой одежды в лучшем случае хб

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh