ЄС|NATO

Ізраїльська оборонна компанія UVision представила багатоканальну пускову установку для своїх баражуючих боєприпасів HERO. Відео

​Нова пускова установка дозволяє військовим найбільш ефективно використовувати баражуючі боєприпаси HERO для виконання тієї чи іншої місії

Ізраїльська оборонна компанія UVision Air Ltd представила нову пускову установку для запуску будь-яких типів власних баражуючих боєприпасів HERO – повідомляє defence-ua.com.

Як стверджують у компанії, тепер військові матимуть додаткову оперативну гнучкість, обираючи боєприпас залежно від характеру місії – “від HERO-30 для “хірургічних” атак до HERO-120 для знищення броньованих цілей та аж до HERO-400 для знищення укріплених цілей на дальніх дистанціях”.

Пуск баражуючого боєприпасу HERO з пускової MCL
Пуск баражуючого боєприпасу HERO з пускової MCL

 

Нова багатоканальна пускова установка (Multi-Canister Launcher, MCL) надає можливість запускати та керувати боєприпасами з різних платформ, а також вражати цілі на відстані до 75 км.

Нова багатоканальна ПУ може буди адаптована для встановлення на різні платформи
Нова багатоканальна ПУ може буди адаптована для встановлення на різні платформи

 

Так, MCL призначена для адаптації під різні типи та розміри платформ – від бронетехніки до різних типів кораблів, пілотованих або ж автономних. Водночас можливість зберігати, транспортувати та запускати бойові системи HERO із завчасно завантаженої герметичної каністри ще більше підвищує боєздатність та забезпечує військовим наявність ефективних ракет, стверджують у UVision.

“Нещодавно компанія UVision отримала контракт на поставку бойового боєприпасу HERO-120 та багатоканальних пускових установок Корпусу морської піхоти США за програмою “Organic Precision Fire Minted” (OPF-M). У рамках цього проєкту MCL будуть встановлені на різних платформах. Ми пишаємося тим, що наша остання розробка незабаром буде використана в цій галузі”, – зазначає генеральний директор UVision Джим Трюксель.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України