Війна РФ проти України

ГУР: ФСБ контролює катування рашистських полонених

Попереджаємо: цей матеріал не призначений для людей зі слабкою психікою (18+)

Перехоплення розмови російського окупанта Костянтина Соловйова (зараз знаходиться в Харківській області) зі своєю матір’ю розкриває подробиці тортур до яких вдаються російські військові щодо українських полонених.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки України.

Рашист розповідає про страшні знущання та вбивства, які здійснюють співробітники ФСБ та російські військові. Окупант з радістю переймає «досвід» та мріє перенести його на власного батька.

Жертвами катів стають як українські військові, так і мирні жителі. Загарбник згадує героїчну поведінку українців, які навіть під найжахливішими тортурами не скоряються перед загарбниками.

Мати схвально реагує на розповіді сина та стверджує, що «українці не люди» і що вона сама б «кайфонула» в подібній ситуації.

Це перехоплення є черговим підтвердженням політики геноциду українців, яку окупанти впроваджують на захоплених територіях. Воєнні злочини масово чиняться як щодо військових, так і щодо цивільного населення.

Масові вбивства, тортури та знущання стали нормою для окупантів. При цьому, до «професіоналів» з ФСБ охоче долучаються військовослужбовці армії РФ та їх матері :

  • Соловйов Костянтин Дмитрович (рос. Соловьев Константин Дмитриевич)
  • СОЛОВЙОВА (Головашкіна) Тетяна Олексіївна (рос. Соловьева Татьяна Алексеевна)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.