Економіка

Голова правління компанії “ФЕД” запланували вдвічі збільшити кількість своїх працівників протягом трьох років

Українське підприємство очікує на додаткові великі замовлення своєї продукції з Туреччини

Голова правління компанії “ФЕД”, президент асоціації “Укравіапром” Віктор Попов повідомив, що найближчим часом очікує значного збільшення завантаження виробництва підприємства.

Такі оптимістичні прогнози виникли в очільника компанії після підписання низки контрактів з турецькими підприємствами та відвідування Міжнародної виставки IDEF-2021.

Передає Defense Express.

“За цей рік ми підписали три контракти (з Туреччиною). Це все розробка і спільне надалі виробництво компонентів для нових зразків літаків, гелікоптерів, безпілотників для турецьких як військово-повітряних сил, так і цивільного сектора авіації”, – розповів Віктор Попов.

За особистими враженнями Віктора Попова після роботи на IDEF-2021 (де АТ “ФЕД” побувало уперше), українські розробки, напрацювання та можливості у сфері авіабудівництва в Туреччині дуже цінуються й мають великий попит.

На його думку, вже укладені та потенційні майбутні контракти здатні будуть забезпечити приватне підприємство роботою на 5-10 років. Також, щоб задовольнити всі майбутні потреби, очікується збільшення робітників “ФЕД” приблизно вдвічі.

“Кількість зразків авіаційної техніки, яка розробляється на цьому (Туреччини) ринку – воно досить велике. Ми його оцінюємо в десятки мільйонів доларів для нашої компанії. Безумовно, ми вже сьогодні повинні прогнозувати свої виробничі та інтелектуальні потужності відповідно до замовлень. І ось мені здається, що протягом трьох, максимум чотирьох років ми повинні будемо створити ще близько тисячі робочих місць в АТ “ФЕД”, – наголосив Голова правління компанії.

Додамо, що за офіційною звітністю станом на кінець 2020 року на АТ “ФЕД” налічувалось 943 працівники.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України