Війна РФ проти України

Оборонці Києва готуються дати гідну відсіч ворогу. Відео

Від початку повномасштабної війни РФ проти України тисячі українців зголосилися вступити до лав Збройних Сил щоби воювати за волю і самостійність нашої держави. У першу чергу на службу до Збройних сил України беруть ветеранів та людей, які мають відповідний військовий фах. Зараз вони проходять інтенсивну бойову підготовку, яка включає в себе навчальні бої з використанням імітаційних боєприпасів та системи “Лазертаг”, стрілецьку підготовку, первинну медичну підготовку і всі інші необхідні елементи. Одним з неодмінних елементів психологічної підготовки воїна до зустрічі з ворогом є обкатка танками

Військовослужбовці навчаються знищувати не лише особовий склад, але й бойову техніку російських окупантів. Про це повідомив Defence Express

Хлопця з Борщагівки танком не здивуєш: оборонці Києва готуються дати гідну відсіч ворогу

Військовослужбовці навчаються знищувати бойову техніку російських окупантів

На відео важливий елемент психологічної підготовки – обкатка танками. Завдання бійця – у повній екіпіровці та зі своєю зброєю зайняти позицію в окопі та спостерігати за рухом панцерника.

В момент, коли танк проїжджає над окопом боєць повинен пригнутися, а відразу після цього – швидко зорієнтуватися, розвернутися та кинути в кормову частину бойової машини муляж протитанкової гранати. Основна мета таких вправ – подолати страх перед танками й іншими бойовими машинами. Критично, щоби військовослужбовець почав діяти миттєво, відразу після проїзду панцерника.

Хлопця з Борщагівки танком не здивуєш: оборонці Києва готуються дати гідну відсіч ворогу

Важливий елемент психологічної підготовки – обкатка танками

Як видно з відео – більшість хлопців мають бойовий досвід. Деякі з них проходили раніше обкатку. Військові реагують на важку техніку спокійно. Ті ж, хто не звик до подібних “атракціонів”, швидко підтягуються до більш досвідчених колег. Вони безумовно готові іти в бій поруч зі своїми броньованими бойовими машинами та знищувати ворожі.

Хлопця з Борщагівки танком не здивуєш: оборонці Києва готуються дати гідну відсіч ворогу

“Борщагівка”: хто, як не ми, кияни та мешканці Київщини захистимо наш край і Україну

Адже хто, як не ми, кияни та мешканці Київщини захистимо наш край і Україну, – каже ветеран з позивним “Борщагівка”. І додає окупантам побажання, з використанням нецензурної лайки.

Хлопця з Борщагівки танком не здивуєш: оборонці Києва готуються дати гідну відсіч ворогу

Володимир ПАТОЛА

відео автора

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.