Війна РФ проти України

HIMARS росзстрілює російські САУ – на одну систему вистачає одного високоточного снаряду. Відео

Російська САУ САУ 2С5 “Гиацинт-С” веде вогонь, фото ілюстративне

Розрахунки HIMARS, схоже, серйозно взялися за “демілітаризацію” російської артилерії

Ракетні системи M142 HIMARS все частіше залучаються до контрбатарейної боротьби, знищуючі ворожі ракетні системи залпового вогню та самохідні артилерійські установки.

Так, раніше ми вже розповідали про те, як HIMARS хірургічно вирізає російську зброю, знищуючі ворожу техніку вже не тільки на базах окупантів, але й безпосередньо на полі бою.

У відеопідбірці вище – уражені високоточними ракетами M142 HIMARS/M270 MLRS колони з технікою, батарей РСЗВ та САУ.

Нещодавно ж у мережі з’явилося фото ще двох знищених російських САУ, які “зустрілися” з високоточними снарядами, випущеними з ракетної системи HIMARS.

HIMARS взявся за російські САУ, на одну систему вистачає одного високоточного снаряду

Так, згідно з повідомленням волонтера фонду “Армія SOS” Ярослав Тропинова на знищення двох 152-мм самохідних артилерійських установок 2С5 “Гіацинт-С”, було витрачено два боєприпаси – по одному на кожну САУ, допомагали в утилізації “Гіацинтів” БПЛА “Валькірія” та система “Кропива”.

HIMARS взявся за російські САУ, на одну систему вистачає одного високоточного снаряду

Тут варто відзначити, що насправді САУ 2С5 “Гіацинт-С”, якщо дивитися на дані щодо зафіксованої ураженої та трофейної техніки від Oryx, доволі рідкісна ціль для ЗСУ – усього з урахуванням цих двох систем з початку повномасштабної війни було знищено всього чотири таких САУ, ще п’ять було затрофеєно.

Defence Express

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України