Українське військо

ДАХК “Артем” завершує етап розробки комплексу дрона-камікадзе “Мисливець”

Державна акціонерна холдингова компанія “Артем” завершує етап розробки комплексу дистанційно-керованих літальних апаратів “Мисливець”. На черзі – перехід до льотних випробувань дослідного зразка цієї системи.

Передає Defence Express.

Зазначимо, перша презентація цієї системи пройшла під час виставки “Зброя та Безпека-2021”, яка відбувалась із 18 по 21 червня цього року в Києві.

Безпілотний апарат “Мисливець” призначений зокрема для ураження живої сили противника, легких плавзасобів, неброньованої та легкоброньованої техніки. Для виконання подібних “Мисливець” може доставляти бойову частину з ударним ядром та готовими елементами, що уражають наземні цілі.

“Мисливець” також може уражати важкоброньовану техніку та фортифікаційні споруди, для цього цей дрон-камікадзе може бути споряджений кумулятивною бойовою частиною.

Для ураження низькошвидкісних повітряних цілей на висоті до 5000 метрів “Мисливець” може застосовувати осколково-фугасну бойову частину, що оснащена ГЕП.

Дрон-камікадзе «Мисливець» від ДАХК «Артем». Фото: Владислав Христофоров / НПП

“Мисливець” – це по суті “плануюча бомба”, яка має такі характеристики:

    маса переносного комплексу – 35 кілограмів, із них маса самого літального апарату – не менше 15 кілограмів;максимальна швидкість польоту – 380 кілометрів на годину, час польоту на максимальній швидкості – до 15 хвилин, дальність польоту на максимальній швидкості – 80 кілометрів; радіус застосування при цьому складає 30 кілометрів;час готовності комплексу до пуску – 15 хвилин, зокрема готовності літального апарату до пуску – 1,5 хвилин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.