Війна РФ проти України

Чи може Україна розгорнути спільне виробництво сучасної БМП на прикладі Угорщини

Скільки часу потрібно, щоб розгорнути спільне виробництво сучасної БМП на прикладі Угорщини та KF41 Lynx

Німецька БМП KF41 Lynx, фото ілюстративне

У Rheinmetall розповіли про прогрес та подальші плани організації спільного з Угорщиною виробництва своїх БМП

Компанія Rheinmetall опублікувала пресреліз, в якому йдеться про таке – на початку 2023 року в Угорщині стартувало дрібносерійне виробництво німецької сучасної бойової машини піхоти KF41 Lynx, водночас повноцінне виробництво цієї БМП має розпочатися через пів року, у липні.

Як відзначається, у рамках передсерійного виробництва в Угорщині виготовляються башти Lance та “додаткові варіанти” цієї БМП. Разом з тим, “повним ходом” йде й підготовка до наступного етапу: набирають кваліфікований персонал та постачають необхідне технологічне обладнання.

Наразі для виробництва БМП Lynx в угорському місті Залаегерсег будується високотехнологічний завод, який є частиною промислового комплексу ZALAZone. Завод буде оснащений зокрема сучасними збиральні лінії, фарбувальний цех та автоматизований склад.

Скільки часу потрібно, щоб розгорнути спільне виробництво сучасної БМП на прикладі Угорщини та KF41 Lynx

Lynx KF41

“Цей центр передового досвіду буде сприяти не тільки збереженню і розширенню можливостей Угорщини в розробці сучасних бойових машин піхоти. Це також укріплює економіку країни”, – йдеться у повідомленні Rheinmetall.

Нагадаємо, що у вересні 2022 року Угорщина стала першим замовником сучасної німецької бойової машини і підписала контракт вартістю 2 млрд євро на 218 БМП Lynx KF41, з яких 46 машин повинна поставити Німеччина, а ще 172 – побудовані в Угорщині на спільному підприємстві.

Таким чином, якщо, звісно, все піде за планом, то організація спільного підприємства з виробництва новітніх країн у Німеччині та Угорщини має зайняти трохи менш як три роки.

Defence

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України