Війна РФ проти України

Британці передадуть ЗСУ 600 ракет класу “поверхня-поверхня” Brimstone, які вже “знайомі” російській армії

Brimstone 3, фото ілюстративне. Джерело: MBDA

Нові подробиці про оборонну допомогу від Великобританії

Новий масштабний пакет оборонної допомоги від Великобританії, крім танків Challanger 2, самохідних артилерійських установок AS90 та гусеничних БТРів FV430 Mk3 Bulldog, також передбачатиме постачання й ракет класу “поверхня-поверхня” Brimstone. Про це, як розповідає видання Reuters, повідомив міністр оборони країни Бен Уоллес.

класу "поверхня-поверхня" Brimstone
класу “поверхня-поверхня” Brimstone

Ракета Brimstone 2 від MBDA

Так, під час зустрічі з очільниками оборонних відомств інших країн на військовій базі Тапа, що в Естонії, Уоллес повідомив про плани передати Україні ще 600 ракет Brimstone.

“Можу сказати, що ми також збираємося відправити ще 600 ракет Brimstone на театр воєнних дій, що буде неймовірно важливо для допомоги Україні в домінуванні на полі бою”, – відзначив він. Уоллес також додає, що постачання зброї планується як на 2023, так і на наступні роки: “Якщо президент Путін робить ставку на те, що нам буде нудно в цьому році, він помиляється”.

Це не вперше, коли Великобританія передає Brimstone Україні – вони вже успішно нищать окупантів, і навіть відомо, якою саме версією ракет Brimstone утилізують окупантів.

Defence

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України