Війна РФ проти України

Білорусь підняла на навчання танковий батальйон та знову відпрацьовує форсування водних перешкод

Т-72Б 19-ї механізованої бригади збройних сил Білорусі

Здається, що у збройних силах один єдиний сценарій на всі навчання – марш своїм ходом та форсування водних перешкод

Міністерство оборони Білорусі оголосило про проведення черговий навчань батальйонного рівня у якому бере участь танковий батальйон 19-ї механізованої бригади. Попри те, що такі навчання вже стали регулярними, але увагу привертають наступні аспекти.

Батальйон має здійснити марш своїм ходом, а якщо брати відстань від пункту постійної дислокації у Заслоново у Вітебській області та оголошений, як місце навчань 227-й полігон “Борисовский”, то це понад 100 км своїм ходом. Окрім того, під час навчань має відбутися форсування водної перешкоди у вигляді річки Березіна.

Білорусь підняла на навчання танковий батальйон та знову відпрацьовує форсування

З огляду на окрему публікацію від міноборони Білорусі, там тренується 7-ий інженерний полк. Навчання з наведення переправи проходять в умовах мінусових температур.

Білорусь підняла на навчання танковий батальйон та знову відпрацьовує форсування

Зазначимо, що сам полігон “Борисовский” знаходиться у 50 км на північний схід від Мінська. Що на фоні підготовки запасних аеродромів поблизу кордону з Україною під прикриттям оголошених спільних авіаційних навчань, не викликає загрозливо.

Білорусь підняла на навчання танковий батальйон та знову відпрацьовує форсування

Водночас відпрацювання маршу на доволі значну дистанцію своїм ходом та форсування у зимовий період є продовженням класичного для збройних сил елементом, який прослідковується ще з весни минулого року.

Також, відповідно до повідомлень спільноти “Беларускі Гаюн” за останні два дні не фіксується значного перекидання техніки автошляхами, але помічено перекидання залізницею артилерії у район Гомеля, бронетехніки включно з танками та БМП до Борисова, де й знаходиться вже згаданий 227-й полігон. Також згадується, що за минулі вихідні до Білорусі було перекинуто близько 700-800 військових з РФ. Але зазначається, що йде постійна ротація російських підрозділів, сформованих зі “чмобіків”, які проходять підготовку у Білорусі.

Defence

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України