Війна РФ проти України

Армія РФ збільшила кількість військових у Білорусі до 10 тисяч – мобілізованих планують тренувати місяць

Російські мобілізовані просять допомогти їм залишити територію України. Їх без підготовки кинули під обстріл у «ЛНР», а після відступу хочуть звинуватити в дезертирстві, пише THE INSIDER.

Проект Gulagu.net опублікував відео, в якому З правозахисниками зв’язалися родичі чоловіків та розповіли, що мобілізованих кинули під мінометні обстріли без підготовки та зв’язку з командуванням, а після того, як ті відступили та вирушили шукати військову частину, їм стали загрожувати статтею про дезертирство.

Армія РФ збільшила кількість військових у Білорусі до 10 тисяч, "чмобіків" планують тренувати місяць

За 10 днів армія РФ втричі збільшила кількість перекинутих військ у Білорусі

Армія РФ збільшує кількість свого угрупування у Білорусі, про що говорять ряд власних джерел Defense Express. За наявною інформацією мова йде про близько 10 тисяч військових, що на 1 тисячу більше ніж навіть за офіційною заявою Мінська.

Також можливо й оцінити темпи перекидання угрупування. На рівні 23 жовтня було відомо про 3-3,5 тисячі, на рівні кінця жовтня – 4,3 тисячі про що повідомив очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.

Армія РФ збільшила кількість військових у Білорусі до 10 тисяч, "чмобіків" планують тренувати місяць

Ядром угруповань, які активно перебазовуються у Білорусь залишаються частини 2-ої мотострілецької дивізії 1-ої танкової армії РФ, також відомої, як “Таманська”. При цьому близько 80% складають “частково мобілізовані”.

Найбільша кількість, близько 5,5-6,5 тисяч осіб розміщено на 230-му загальновійськовому полігоні під Барановичами, де за наявною інформацією розміщені мотострілецькі підрозділи. Також використовуються полігони 103-ої повітряно-десантної бригади, 19-ої окремої механізованої бригади у Вітебській області та 51-ої артилерійської бригади в Могильовській області. Але відомо про значний некомплект військової техніки.

Окрім того, у самих збройних силах Білорусії проходять активні навчання, зокрема й “оперативні збори командного складу”.

Армія РФ збільшила кількість військових у Білорусі до 10 тисяч, "чмобіків" планують тренувати місяць

Попередньо російським військовим оголошено про терміни тренувань до кінця листопада. Скоріш за все, саме за цей час командування РФ має докинути до Білорусі важку бронетехніку, артилерію та інше озброєння.

Defence Express

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України