Категорії: Фотогалерея

10 одкровень з “Підслухано” спеціально до Дня вчителя

5 жовтня, по всьому світу відзначається День вчителя. І з такої нагоди ми вирішили зібрати секрети від учителів і про вчителів зі спільноти “Подслушано”! 🙂

1. Мені 26, я вчителька. Учні за очі кличуть мене “Саша Грей”. Нещодавно в їдальні дві колеги висловлювали мені з цього приводу співчуття, як водитися, гавкали “загальну дебілізацію”…

… і інтернет. Обидві величезні тітки за 50, у однієї “поганяло” Жаба, у другий — Сопля. А я своїм прізвиськом потай пишаюся : )

2. В 1-му класі я запізнювався до школи і паралельно дуже хотів в туалет. Туалетного паперу, природно, не було. Загалом, я обробився прямо в штани. Сидів біля туалету і плакав.

Зайшла вчителька, заспокоїла і почала мене відмивати. Я є запам’ятав її фразу, що з мене коробка цукерок у майбутньому. Коли я закінчував 9 клас, у нас була прощальна зустріч. Там було багато вчителів, і я пішов в магазин, взявши її улюблених цукерок “Вечірній Київ”, тихенько до неї підійшов, вручивши їй цукерки і сказав: “Ви знаєте, за що”.

3. Вчитель біології, тільки після універу. у 10 класі потрібно було повторити тему статевого розмноження.

Один хлопчик, зніяковіло вказуючи на картинку з жіночими статевими органами, підключивши: “А це сюди лелека залітає?” У мене істерика була, і додумався ж.

4. Працюю вчителем в школі. Настрій весняний, вирішила надіти своє красиве відверту сукню. Приходжу на урок у 9 клас. Продзвенів дзвінок, всі встають і скандують:…

… ВІТАЄМО! Я, звичайно, нічого не розумію до того моменту, поки учениця не питає, коли я йду в декрет… Навіть не знала як сказати, що не вагітна…

5. Працюю вчителем. Перший навчальний день. Початок уроку, всі встали. Зір у мене не дуже. Дивлюся, а один хлопчик не встав.

Починаю говорити, щоб вставши, пояснюю, як треба себе вести (5 клас), не допомагає, підвищую голос, вже кричу. Весь клас мовчить. Підходжу ближче до цього хлопчика і розумію, що він вже стоїть, просто він зростом не вдався.

6. У 9-му класі здавала іспит з біології, і попався мені тоді квиток з питанням про білках.

У свою чергу, я поставила наголос на “Е”, і пішло-поїхало. 5 мені все ж поставили, але вчитель до кінця мого щирого оповідання ледве стримувала сміх. Досі якось ніяково.

7. Одного разу не змогла забрати сіна після школи і попросила почекати мене біля під’їзду. Підходжу і бачу таку картину: мій син сидить поруч з бомжем-жінкою, і вони про щось розмовляють.

Я як з ланцюга зірвалася, підбігла накричала на неї матом, а та розплакалася і пошкандибала кудись, розвертаюся, а там мій син плаче. Каже, що вона єдина, хто зміг пояснити йому тему з математики. Втім, я вчитель математики.

8. Шкільна моя подруга з фіз-рой зовсім не дружила, зате дружила з книгами, нефорами і хеві метал. І одного разу вона, особливо не виспавшись, потрапила на якийсь залік. Бігти на вулиці -дцять кіл.

Намагалася відпроситися, але змусили. І вісь біжить вона, біжить, спотикається й падає. Просто плазом, вперед особою, на землю. І лежить, не ворушиться. Ніхто нічого не зрозумів, вчитель сивіє на біжу до неї. А вона просто впала і заснула. Заснула! Растормошили, відправили в роздягальню. А я досі ржу, як згадаю.

9. Молодша сестра вчилася в художній школі. Коли в старших класах приступили до малюнка гіпсових голів, вона випрошувала у вчителя позичити одну з таких голів. Пояснювала це тим, що їй треба будинку попрацювати над деталями, а в школі не може зосередитися.

Вчитель неохоче давши їй на тиждень цю гіпсову голову. На наступний ранок, нічого не кажучи мені і батькам, вона поклала її у портфель і, крекчучи від зусилля, пішла у звичайну школу. Виявляється їй гіпсова башка була вісь для чого потрібна. Їх математичка весь час повторювала фразу: “А голову ти вдома не забув(а)?”. І коли вона в сотий раз звернулася з цим питанням до сестри, забула циркуль, вона відповіла: “Ні”. І виклала на парту гіпсову голову. Всі офігіли. А училка перестала повторювати цю фразу.

10. Якось прийшов до нас у школу священик розповідати про те, що аборт – це гріх. Вислухавши його, поставила йому кілька запитань: збирає він хлопчиків і каже, що презерватив – це не іномарка, купити; чи винна дівчина після зґвалтування народжувати; якщо від пологів залежить життя дівчини, то все одно не робити аборт?

І в такому дусі ще 10 питань. Священик сказавши, що я кажу про гріх, хоча на наступний день до мене вишикувалася черга з дівчаток з питаннями. А я так, допитливий вчитель.

Андрій Петренко

Останні повідомлення

Как заказать корпусную мебель?

Не знаете, где заказать корпусную мебель? Рекомендуем обратиться к услугам нашей специализированной компании «SILF». На…

2 години тому

Топ-басист ZZ Top Дасті Хілл помер у віці 72 роки

Дасті Хілл, бородатий басист американської блюз-рок-групи ZZ Top - помер. Про це повідомляється на офіційному…

13 години тому

Австрійський канцлер про талібів: “Я не хочу імпорту цієї хворої ідеології в Європу”

Курц про виведення військ з Афганістану: «Особисто мене турбує виведення військ. Але ми маленька країна,…

24 години тому

В Австрії хочуть зробити вакцинування від коронавірусу обов’язковим

В Австрії лікар Крістіана Драмл в неділю викликала фурор своєю заявою. Голова комісії з біоетики…

1 день тому

Відень закриє дві тестові станції, аеропорти Австрії готові то тестування подорожуючих з Іспанії, Нідерландів і Кіпру

В даний час в Австрії налічується 7 123 активних випадків коронавируса (вівторок). Кількість хворих на…

1 день тому

Погода в Австрії: жара 34 градуса і сильні грози до кінця тижня

Стовпчик термометра може в найближчі дні піднятися до 34 градусів, але зі спекою до Австрії…

1 день тому