Звідки беруться хвороби: підказки з психосоматики

У людини з сумним обличчям явно невеселі думки. В цьому відношенні цікаві особи похилого віку. Вони — пряме відображення їхнього способу думок протягом усього їхнього життя. А як ви будете виглядати, коли постарієте? У цій книзі я наводжу повний список метафізичного діагнозу і ментальних причин багатьох хвороб.

Це вірно приблизно на 90-95%.

Голова представляє нас самих. Це те, що ми показуємо світу. Нас упізнають по голові. Коли щось не в порядку з головою, це означає, що щось не в порядку з нами.

Волосся має силу. Коли нам дуже страшно, ми створюємо «сталевий ремінь», який зазвичай починається в плечових м язах, а потім йде до голови, а іноді до очей. Волосся проростають через волосяний мішечок. Коли ми створюємо велику напругу в черепній коробці, ці мішечки бувають автоматично закриваються і волосся починають відмирати і випадати. Якщо напруга постійно триває і череп не розслаблений, волосся перестає рости. Результат — лисина. Жінки почали лисіти з тих пір, як вони увійшли в «діловій» чоловічий світ.

Ми, звичайно, це далеко не завжди помічаємо, так як багато перук виглядають абсолютно натурально.

Вуха являють собою символ здатності слухати і чути. Коли у людини проблеми з вухами, це означає, що в його житті відбувається щось таке, що він навідріз відмовляється чути. Біль у вухах — це приклад найвищого роздратування стосовно того, що ви чуєте. У дітей часто бувають болі у вухах. Їм, бідним, доводиться вислуховувати у будинку все те, що їм не хочеться чути. Висловлювати свій гнів дитині заборонено, а так як він практично не в силах що-небудь змінити, то ця неможливість і призводить до болю у вухах.

Глухота являє собою довгий — можливо тривале на все життя — небажання когось слухати. Зверніть увагу: коли ми бачимо одного партнера зі слуховим апаратом, інший говорить без зупинки.

Очі говорять про можливості бачити. Коли у нас проблеми з очима, це зазвичай означає, що ми відмовляємося бачити — чи в нас самих, або в своєму житті. Коли я бачу маленьких дітей в окулярах, я знаю, що щось не в порядку вдома, вони в прямому сенсі відмовляються на щось дивитися. Якщо вони не в силах змінити домашню ситуацію, то вони буквально розсіюють свій зір, з тим, щоб очі втратили здатність бачити ясно.

Головні болі відбуваються, коли ми відчуваємо себе неповноцінними. Наступного разу, коли у вас заболить голова, зупиніться на хвилинку і запитайте себе, де ви відчуваєте себе приниженим і чому. Простіть себе, нехай це почуття піде, і ваша головний біль зникне сама собою.

Мігрені створюються людьми, які хочуть бути досконалими, а також тими, у кого накопичилося багато роздратувань в цьому житті.

Шия і горло дуже цікаві. Шия — це здатність до гнучкості мислення, здатність побачити іншу сторону питання і зрозуміти точку зору іншої людини. Коли у нас проблеми з шиєю, це означає, що ми упрямимся і відмовляємося бути більш гнучкими. Горло представляє нашу здатність постояти за себе, попросити того, чого ми хочемо. Проблеми з горлом виникають від почуття, що ми «не маємо права», і від відчуття власної неповноцінності. Хворе горло — це завжди роздратування. Якщо йому супроводжує застуда, то, крім цього, ще й замішання. Ларингіт зазвичай означає те, що ми такі злі, що буквально не можемо говорити. Горло, крім того, являє собою ділянку організму, де зосереджена вся наша творча енергія.

Хвороби, пов’язані з гландами і щитовидкою, свідчать про те, що в творчому сенсі вам не вдалося зробити те, що б ви хотіли. Саме в області горла насамперед відбуваються наші зміни. Коли ми чинимо опір змінам, у нас найчастіше з’являються  проблеми з горлом. Зверніть увагу на те, як ми іноді починаємо кашляти ні з того, ні з сього. Або хто-небудь інший починає кашляти. Що саме йдеться в цю хвилину? На що ми реагуємо? Може бути, це впертість, опір або свідоцтво того, що ми в процесі зміни?

Спина являє собою систему підтримки. Проблеми зі спиною вказують на те, що ви відчуваєте недостатню підтримку. Занадто часто ми думаємо, що нас підтримує родина і друзі. Насправді ж це підтримка Всесвіту і самого Життя.

Проблеми з верхньою частиною спини — сигнал недостатньої емоційної підтримки: «Мій чоловік (коханець, друг) не розуміє і не підтримує мене». Середня частина spini має пряме відношення до почуття провини. Чи боїтеся ви того, що у вас позаду, або ховаєте що там? Чи немає у вас відчуття, що хтось вдаривши вас в спину?

Турбуєтеся ви весь час про свої гроші? Яка у вас ваша грошова ситуація? Вона може бути джерелом проблем з нижньою частиною спини.

Легені — це здатність брати і давати життя. Проблеми з легенями звичайно виникають з-за нашого небажання чи страх жити повним життям або від того, що ми вважаємо, що у нас немає права жити в повну силу. Ті, хто багато курять, зазвичай заперечують життя. Вони приховують за маскою почуття своєї неповноцінності.

Груди — уособлення материнства. Коли виникають проблеми з молочними залозами, це означає, що ми буквально душимо своєю увагою іншу людину, річ або ситуацію. Якщо має місце рак грудей, це додатково ще і накопичення образу або злості. Звільніться від страху і знайте, що в кожному з нас активний і діє розум Всесвіту.

Серце, звичайно, символізує любов, а кров — радість. Коли у нас в житті немає кохання і радості, то серце буквально стискається і стає холодним. В результаті кров починає текти повільніше, і ми поступово йдемо до анемії, склерозу судин, серцевих нападів (інфаркту). Ми настільки іноді запутуємось в життєвих драмах, які самі собі створюємо, що зовсім не помічаємо радості, яка нас оточує. Золоте серце, холодне серце, чорне серце любляче серце — а яке у вас серце?

Шлунок переробляє, перетравлює все нові ідеї і ситуації. А що і кого ви можете «переварити»? Коли у нас проблеми з шлунком, це зазвичай означає, що ми не знаємо, як асимілювати нову життєву ситуацію. Нам страшно. Багато з нас пам ” ятають час, коли пасажирські літаки тільки почали літати. Для нас це було новиною — ідея польоту в небо, і нам було надзвичайно важко асимілювати її в нашому мозку. На кожному сидінні були пакети, які виручали нас, якщо нам ставало погано. І ми майже завжди ними користувалися. Зараз же, через багато років, хоча пакети надаються як і раніше, ними ніхто не користується. Ми, нарешті, асимілювали ідею польоту.

Виразка шлунка — це більше ніж просто страх, відчуття, що ми недостатньо гарні або повноцінні. Ми боїмося, що недостатньо хороші для своїх батьків, босів, вчителів і т. д. Ми буквально не можемо переварити того, що ми з себе представляємо. Ми намагаємося догодити іншим. Неважливо, яку посаду ви займаєте на роботі, у вас може зовсім відсутні почуття власної гідності. Відповідь на вирішення такої проблеми — кохання. Люди, які люблять і поважають себе, не мають виразок. Будьте ж ніжною й уважною до дитини всередині вас і завжди підтримуйте і поважайте його.

Камені в жовчному міхурі символізують накопичені гіркі думки, а також гордість, яка вам заважає позбутися від них. Спробуйте наступну вправу: говорите собі: «Я з радістю відпускаю своє минуле. Життя прекрасне і я теж».

Проблеми з сечовим міхуром, заднім проходом, статевими органами відбуваються із-за збочених ідей про наші тіла і функціях, які вони виконують. Кожен орган нашого тіла — це чудове відображення самого життя! Ми ж не думаємо, що життя брудне і грішне. Чому ж ми таке думаємо про статеві органи? Задній прохід так само прекрасний, як і і вуха. Без заднього проходу ми були не в змозі звільнитися від шлаків і загинули б дуже швидко. Кожна частина нашого тіла і кожна функція, яку вона виконує, абсолютно нормальна, природна і прекрасна. Наші статеві органи були створені для задоволення. Заперечувати цей факт — означає створювати біль і покарання.

Секс прекрасний, і для нас абсолютно нормально займатися сексом, так само, як їсти і пити. На хвилинку уявіть собі нескінченність Всесвіту. Нам таке навіть важко уявити. А всередині Всесвіту багато галактик. Навколо Сонця обертаються багато планет, серед яких — Земля. І знаєте, мені неймовірно важко уявити, що та Сила, яка створила весь Всесвіт — це всього лише старий, що сидить на хмарах і… спостерігає за нашими статевими органами! І все-таки саме цьому навчили багатьох з нас, коли ми були дітьми. Для нас дуже важливо позбутися від цих дурниць.

Однак не зрозумійте мене неправильно. Я ні в якому разі не проповідую вільний секс з ким попало. Просто багато з наших правил давно застаріли, тому багато їх порушують і стають лицемірами. Коли ми видалимо провину сексуальності з нашої свідомості і навчимо людей любити і поважати себе і, отже, за інших, тільки тоді вони автоматично стануть жити в ім’я вищого — Добра і Радості.

У нас у всіх так багато проблем з сексуальністю із-за нашої самоненависті. Тому ми погано ставимося до себе і до інших. Недостатньо давати в школах сексуальне освіту. Нам необхідно, на більш глибокому рівні, дозволити дітям зрозуміти, що їх тіла, статеві органи і сексуальність створені для радості.

Яєчники являють собою творчу енергію. Проблеми з ними — невиражені творчі можливості.

Ноги несуть нас по життю. Проблеми з ногами свідчать про страх просуватися вперед або небажання рухатися в певному напрямку. Наші ноги нас везуть, тягти, тягти, а на них сидять великі, жирні, повні дитячих образ стегна. Небажання діяти часто проявляється в серйозні проблеми з ногами. Варикозні вени — це або будинок, або робота, які ви ненавидите.

Нещасні випадки зовсім не «випадки».

Як і все інше в нашому житті, ми їх створюємо. Зовсім не треба собі говорити: «Хочу, щоб зі мною стався нещасний випадок». Ми просто створюємо систему розумових переконань, яка може залучити нещасний випадок. З деякими з нас постійно трапляється щось, а інші проживають життя без жодної подряпини.

Нещасні випадки — це вираз роздратування і образи. Вони є виразом безвиході і повної несвободи людини заявити про свої почуття.

Нещасні випадки — це також повстання проти представника влади. Ми сердимося, що хочемо кого-небудь вдарити, а замість цього били самих себе. Коли ми сердимося на самих себе, відчуваємо себе винуватими, коли ми буквально шукаємо собі покарання, воно приходити у формі нещасного випадку. На перший погляд, ми лише невинні жертви нещасного випадку. Нещасний випадок дозволяє нам звернути за допомогою і співчуттям до інших. Нам омивають рані і доглядають за нами. Часто ми змушені лежати в ліжку, іноді протягом довгого часу. І ми стогнемо від болю. За допомогою болю наше тіло підказує нам, над чим в житті нам потрібно ще попрацювати. Розмір болю вказує, наскільки жорстоко ми хотіли покарати себе.

Ревматизм — хвороба, отримана від постійної критики собі та інших. Люди з ревматизмом зазвичай привертають до себе людей, які їх постійно критикують. Це відбувається з-за їх власного переконання, що вони повинні критикувати інших. На них лежить прокляття — це їх бажання постійно бути «досконалістю», з будь-якими людьми, в будь-якій ситуації. Їх ноша справді нестерпна.

Астма. Людині з астмою здається, що у нього немає права дихати самому. Діти-астматики — це, як правило, діти з високорозвиненою совістю. Вони за все беруть провину на себе. Іноді їм допомагає зміна місця проживання, особливо якщо вся сім’я не їде з ними. Зазвичай діти-астматики одужують. Цьому сприяє школа, нові життєві ситуації, коли напад повторюється, ніби хтось натиснув на кнопку.

Рак — хвороба, викликана глибокою накопиченою образою, яка в буквальному сенсі починає поїдати тіло. У дитинстві відбувається щось що підриває віру в життя. Цей випадок ніколи не забувається, і людина живе з почуттям величезної жалості до себе. Йому важко годиною мати довгі, серйозні взаємини. Життя для такої людини складається з нескінченних розчарувань. Почуття безвиході та безнадії переважає в його свідомості, йому легко звинувачувати інших за свої проблеми. Люди, які страждають на рак, дуже самокритичні. Як я переконалася на власному досвіді, набуте вміння любити себе і приймати себе такою, яка ти є, виліковує рак.

Зайва вага — не що інше, як потреба у захисті. Ми шукаємо захист від болю, критики, сексуальності, образ і т. д. Великий вибір, чи не правда? Я ніколи не була товстою, проте на власному досвіді переконалася, що коли почуваю себе невпевнено і взагалі неважливо, я автоматично товстію на кілька кілограм. Коли загроза зникає, надлишок ваги теж зникає. Боротися з світом — марна трата енергії і часу. Як тільки ви припиняєте чинити опір, ваш вага тут же нормалізується. Довіра до себе, до самого процесу життя, стриманість від негативних думок — спосіб схуднути.

Біль будь-якого походження, на мою думку, — свідчення почуття провини. А вина завжди шукає покарання, покарання ж, у свою чергу, створює біль. Хронічна біль походити від хронічного почуття провини, так глибоко похованого в нас, що ми часто про неї навіть і не знаємо. Вина — марні почуття. Це почуття ніколи нікому не допомагає, воно ж не в силах змінити ситуацію. Так що випустіть себе з в язниці.

Операція (будь-яка). Втручання хірурга необхідно, наприклад, при травмах рук, ніг, з тім, щоб людина могла сконцентрувати свою увагу на одужання і на те, щоб це більше не повторилося. У медицині сьогодні багато прекрасних лікарів, які повністю присвятили себе надання допомоги людям. Все більше і більше лікарів починають лікувати, застосовуючи холістичні методи. І все ж більшість наших медиків не хочуть мати справу з причинами хвороб, а лікують лише симптоми і наслідки.

Вони це роблять двома способами: або отруюють ліками, або ріжуть. Хірурги ріжуть, і якщо ви звернетеся до хірурга, він, звичайно, буде рекомендувати операцію. Якщо у вас немає вибору, приготуйтеся, будь ласка, до неї, з тим, щоб ви швидко і без ускладнень одужали. Однієї моєї знайомої довелося робити термінову операцію. Перед операцією вона розмовляла з хірургом і анестезіологом.

Вона попросила їх включити під час операції приємну легку музику і звертатися один до одного і до неї тільки в м’яких тонах. Медсестра робила те ж саме після операції. Операція пройшла чудово, і моя знайома одужала у рекордний термін. Після операції слухайте весь час музику, яку ви любите, і постійно кажіть  собі: «Я швидко одужую. З кожним днем я відчуваю себе все краще і краще».

Пухлини — помилкові нарости. Устриця бере малесеньку піщинку і будує навколо неї тверду і блискучу оболонку, з тим, щоб захистити себе. Ми кличемо піщинку перлиною і захоплюємося її красою. Ми, як устриця, беремо струмінь образи і носимося з нею, поки вона не перейде в пухлину. Я називаю це «прокручуванням старої плівки». Я переконана, що пухлини у жінок в матці, яєчниках і т. д. від того, що вони беруть емоційну біль, що сталася в результаті удару по їх жіночності, і носить з нею все життя до виникнення пухлини.

Я називаю це просто: «Він мене сильно образив». Якщо ваші взаємини з ким-то закінчуються, це зовсім не означає, що з вами не все в порядку, і це зовсім не доводити, чого ми насправді варті. Справа зовсім не в тому, що з нами відбувається в житті, а в тому, як ми на це реагуємо. Ми, всі без винятку, несемо 100-відсоткову відповідальність за все, що з нами відбувається

Луїза Хей, «Зціли своє життя»

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Завтра у Відні випаде сніг

За останні 48 годин на заході країни в гірських районах випало досить багато снігу — ...