“Зачистити територію за 3 дні”: Жданов озвучивши неймовірний план звільнення Донбасу

“Зачистити територію за 3 дні”: Жданов озвучив неймовірний план звільнення Донбасу

Україна здатна повернути окуповані території Луганської та Донецької областей військовим шляхом у найкоротші терміни з мінімальними втратами, питання лише у наявності політичної волі у керівніцтва країни.

Таку думку “Обозревателю” висловив військовий експерт Олег Жданов.

На його думку, щоб відновити територіальну цілісність, Україні, перш за все, слід зайняти “найжорстокішу позицію у дипломатичному плані”. “Треба тиснути на Росію, але для цього треба назвати війну війною, визнати збройний конфлікт, щоб оголосити Росію агресором. Тоді дипломатія буде на нашій стороні”, – сказав експерт.

Другий крок – істотне посилення армії, “її структурування, переозброєння, навчання”, – продовжив Жданов.

За його оцінками, “коли вздовж лінії зіткнення буде стояти потужна армія, здатна за 3-4 дні зачистити цю територію, тоді питання повернення буде риторичним питанням. Тільки команда “Вперед!” – і все”.

“Буде досить самого факту присутності такої армії на лінії розмежування?” – живити “Оглядач”. “Звичайно!” – підтвердив експерт.

Він додав, що замість ескалації військових дії можна “запустити Сили спеціальних операцій і провести кілька успішних заходів на території противника” з тім, щоб, наприклад, “привезти Захарченка та Плотницького до Києва”. Крім того, можна “пустити пару ешелонів з російською технікою під укіс”, – запропонував він.

Таким чином, “можна з мінімальними втратами військовим шляхом забезпечити звільнення окупованих територій. Питання політичної волі: чи ми збираємося повертати ці території чи ні?” – зауважив Жданов.

Як писав “Оглядач”, раніше російський телеведучий-емігрант Дмитро Запольський висловив думку: президент Росії буде змушений “відступити з Донбасу” в разі продовження Україною повної блокади окупованих територій.

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Важка втрата для нашого підрозділу… – Дмитро Коцюбайло

Сьогодні ворог України забрав життя нашого бійця – Першої Штурмової Роті ДУК ПС – одного ...