НовиниСпорт

За перші два дні Євро-2013 зі стрибків у воду українці виграли три «золота»

У вівторок, 18 червня, в Ростоці (Німеччина) стартував чемпіонат Європи зі стрибків у воду, який завершиться у неділю, 23 червня.

«Синьо-жовта» скарбничка поповнилася трьома золотими медалями

Упродовж перших двох днів змагань збірна України здобула аж три золоті нагороди, інформує noc-ukr.org.

Перший комплект нагород був розіграний у вівторок, 18 червня, в командних змаганнях. У цьому виді програми Україну представляли Юлія Прокопчук та Олександр Бондар. За сумою шести стрибків наш дует здобув впевнену перемогу, набравши 413,20 бала.

Срібні медалі виграли спортсмени з Німеччини Саша Кляйн і Тіна Пунзель – 384,00. Бронзовими призерами стали росіяни Юлія Колтунова та Євген Кузнєцов – 348,10.

А вчора, 19 червня, «синьо-жовта» скарбничка поповнилася ще двома золотими медалями. Спочатку Ілля Кваша виграв перше місце у стрибках з метрового трампліну, впевнено випередивши німців Мартіна Вольфрама та Олівера Хомута. А згодом Юлія Прокопчук в змаганнях зі стрибках з вишки вирвала перемогу у запеклій боротьбі з росіянкою Юлією Колтуновою. Замкнула трійку призерів Марія Курьо з Німеччини.