Українські гімнастки не змогли здобути медалі на чемпіонаті світу в Італії

Про те, що українська художня гімнастика має вагомий потенціал, добре продемонстрували останні дні літньої Універсіади в Тайбеї, коли наші вітчизняні грації, виступаючи, так би мовити, неосновним складом, поклали до синьо-жовтої скарбнички чотири нагороди.

Попри те, що на тих змаганнях домінували «художниці» Росії, вихованкам школи Дерюгіних одного разу навіть удалося здобути найвищу нагороду, щоправда, зробили це дівчата не в індивідуальних баталіях, а в командному багатоборстві.

У час, коли головна команда завершувала підготовку до чемпіонату світу, на студентських Іграх нагоду заявити про себе отримала досвідчена гімнастка з Дніпропетровщини Катерина Луценко, котра на Універсіаді-2017 виграла «срібло» у вправах з булавами та «бронзу» — з обручем.

Іще одну бронзову нагороду в Тайбеї «синьо-жовтим» принесли «груповички», представляючи програму з трьома м’ячами та двома булавами.

На 35-й чемпіонат світу до італійського Пезаро Альбіна та Ірина Дерюгіни повезли зовсім інший склад виконавиць.

Утім і в ньому не вдалося побачити бронзову призерку Олімпіади в Ріо-2016 Ганну Різатдінову.

Її нетривала поява на березневому «Кубку Дерюгіної» залишила одні запитання, адже спортсменка так і не дала чіткої відповіді про майбутнє своєї кар’єри. Відтоді на жодних змаганнях Різатдінова не виступала.

Однак пильним італійським журналістам удалося розгледіти бронзову призерку останніх Ігор серед глядачів світової першості в Пезаро, надавши підстави стверджувати, що й найближчим часом Ганна Різатдінова до змагань не повернеться, оскільки чекає на народження первістка.

А на «мундіаль» до Італії як лідер «синьо-жовтих» поїхала Вікторія Мазур.

Здається, серед інших відповідальних завдань перед досвідченою гімнасткою стояла й місія з підтримки на «дорослій орбіті» 16-річної Олени Дьяченко, котру, можливо, варто розглядати як майбутнє української художньої гімнастики.

Поки ж, дивлячись на підсумки ЧС-2017, можна лише сказати, що гідної зміни Різатдіновій у вітчизняній гімнастичній збірній немає.

Змагання в Пезаро й Мазур, і Дьяченко провели без медальних амбіцій. Так, змагання в абсолютному заліку обидві наші грації завершили в другому десятку: Вікторія стала 17-ю, Олена — 19-ю.

Не мали шансів поборотися обидві наші грації й за медалі в окремих видах, оскільки ніхто з них до «малих» фіналів не потрапив.

Домінували ж тут, традиційно, росіянки. У новому олімпійському циклі все обертатиметься навколо двох сестер — Діни та Арини Аверіних.

А от у групових змаганнях наші дівчата змогли пробитися до фіналів із «п’ятьма обручами» та «трьома скакалками й двома м’ячами», де фінішували на восьмому та шостому місцях відповідно.

Що ж, відсутність можливостей показати пристойний індивідуальний результат школа Дерюгіних компенсує командною роботою.

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Як українцям пропонують заробити грошей на новорічні свята

У період новорічних підробіток, українці можуть заробити від декількох сотень до десятків тисяч гривень. Про ...