Уфологи: Прибульці з кожним роком більше розвивають інтелектуальні здібності

Група американських вчених стверджують, що прибульці не втрачають даремно години і буквально з кожним роком продовжують розвивати свої інтелектуальні здібності. Про це говорять останні дослідження уфологів.

Мисливці за НЛО спеціалізованих агенцій NUFORC (National UFO Reporting Center) і MUFON (Mutual UFO Network) прийшли до висновку, що гуманоїди розвиваються набагато швидше людей, і це при тому, що представник інопланетних рас і так в інтелектуальному плані перевершують людство. Учені проаналізували всі звіти про появу НЛО за останні 17 років. Результати показали, що прибульці стали більш ретельно ховатися і тепер відстежити їх набагато складніше.

Незважаючи на те, що по всьому світу практично щодня очевидці бачать в небі НЛО, це зовсім не говорити про автентичність літаючих тарілок прибульців. Уфологи з MUFON з’ясували, що існує шести-семирічний цикл спостереження НЛО. Протягом цього циклу число спостережень НЛО поступово зростає і досягає піку, а потім кораблі прибульців знову зникають із виду.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

x

Вам буде цікаво

Samsung Galaxy Note 9 отримає 512 гігабайт постійної пам’яті

Цей показник буде рекордним. Користувачі також зможуть встановити на флешку 400 гігабайт, отримавши в сумі ...