Дівчина померла від кору прямо в лікарні, батьки звинувачують…

Рідні померлої на Прикарпатті 25-річної Ірини Остап’юк сумніваються в офіційному висновку про причину смерті через кір.

Близькі вважають, що насправді мала місце лікарська помилка, йдеться в сюжеті ТСН.

Перші симптоми хвороби – нежить та біль у горлі – з’явились у жінки пятницю, коли родина святкувала день народження її чоловіка. На вихідних у Ірини піднялася температура і з’єднання єднання явилася висипка, яку жінка сприйняла за стоматит. У понеділок лікар діагностував кір. “Даних за ГРВІ не було”, – пояснила завідуюча інфекційним відділенням Надвірнянської ЦРЛ Валентина Дронів. Після госпіталізації перебіг хвороби спочатку тривав за звичайним сценарієм, але через добу медики занепокоїлися. “Симптоми не були характерні, як для кору: біль у животі, різка фізична слабкість, головокружіння”, – пояснила лікарка.

За офіційною версією медиків, жінка померла через кір. Але рідні впевнені – її не стало через помилку лікарів. Адже у пацієнтки діагностували ще й пневмонію, але вже в іншій лікарні, куди жінку привезли вже в тяжкому стані. Родичі готують звернення до обласної прокуратури і просять, щоби медиків, які лікували жінку, на час слідства відсторонили від роботи.

Дівчина померла від кору прямо в лікарні, батьки звинувачують...

Після цього пацієнтку перевели до реанімації. “У неї настільки стан погіршився, що ноги всі сині були, все тіло боліло. Лікарі казали: так має бути, і що вона собі накручує і стимулює біль”, – розповів вдівець Ігор Остап’юк. Родичі, які бачили, що Ірині гіршає на очах, добилися перевезення жінки до Івано-Франківська, а там в історії хвороби з’єднання єднання явився додатковий діагноз. “Коли ми нікого своє обстеження, була двобічна пневмонія”, – твердить заступник головного лікаря обласної інфекційної лікарні Любов Андрусишин.

До Івано-Франківська Ірину привезли вже в стані інфекційно-токсичного шоку останнього, третього ступеня. Півтори доби медики боролися за її життя, але програли. “Серцево-судинна діяльність була порушена, пішли зміни, коли страждають всі органи системи”, – пояснила медик. Через це близькі померлої звернулися з претензіями до надвірнянських лікарів, які не розгледіли пневмонію. “Судячи з того, що нам сказала лікарка в обласній лікарні, неправильно було призначене лікування. Якщо б перше лікування було правильним є є і правильний діагноз був поставлений – шанси вижити жінка мала б”, – пояснивши двоюрідний брат померлої Іван Качанюк.

Вдівець переконаний, що кір не міг дати такого ускладнення, бо при розтині виявилося, що все тіло померлої було залите водою. Медики ж дії колег публічно не коментують і радять дочекатися висновків експертів. Але рідні вже зараз готують звернення до обласної прокуратури, аби покарати винних, на їхню думку, у смерті матері 7-річної дівчинки. І просять, аби фігурантів цієї справи на час слідства відсторонили від роботи.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

В’ятрович: «Бандера вже на Хрещатику»

8 травня, у вівторок, в центрі Києва на Хрещатику буде відкрита виставка, присвячена тим українцям, ...