Масштаб і розмах перекидання нової військової бронетехніки США в Європу. Відео

В НАТО показали видео, от которого Путин потеряет дар речи: количество тяжелой бронетехники США быстро шокирует поклонников "русского мира"

В Інтернеті з’явилася серія нових вражаючих відео, на яких зображений масштаб і розмах перекидання нової військової бронетехніки США в Європу.

Техніка покликана стримати військовий натиск з боку Росії.

У німецькому порту Бремерхафен триває розвантаження величезної кількості гусеничної бронетехніки, яка тут же переміщується на залізничні платформи і відправляється в Польщу на передні рубежі НАТО.

Масштаби, в яких командування Пентагону здійснює передислокацію військової техніки, по-справжньому вражають, при цьому точна кількість військової техніки залишається невідомою.

В Німеччину постійно прибувають нові військові судна, після чого швидко починається розвантаження – далі військові тягачі робляють буксирування танків на платформи й відправляють у невідомому для журналістів напрямку.

Відео: Military World

Відео: Russia Insider
Відео: Украина в огне Ukraine on fire

uploud...

загрузка...

Про vit

One comment

  1. Судя по маскировочной окраске,техника с Ирака

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

В США осквернено пам’ятник католицькому святому

У США триває істерика довкола пам’ятників, викликана намаганням американських лівих позбавити американські міста пам’ятників історичним ...

В Італії безпритульний безкоштовно може замовити каву

Погано одягнений чоловік в кафе попросив «підвішену» каву. Коли я дізнався що це означає, то ...