У мережу попали перші фото смартфона Zenfone 5 Lite від ASUS

На офіційних світових рендерах з’явилися перші знімки смартфона Zenfone 5 Lite від китайської корпорації ASUS. Головною особливістю мобільного девайсу стали 4 фотокамери.

Виходячи з фото які попали в мережу, Zenfone 5 Lite отримає білу забарвлення, дисплей із співвідношенням сторін 18:9 і 4 фотокамери. На фронтальній частині нового смартфона від ASUS розміщена кнопка Home, два розділених об’єктива, динамік, світлодіодний спалах і датчик відстані. На звороті Zenfone 5 Lite виробник розмістив два об’єктива з вертикальною орієнтацією. Користувачі мережі зійшлися на думці, що готується до прем’єри мобільний девайс від ASUS сильно нагадує смартфон Honor 6X, розроблений компанією Huawei.

Про технічні особливості Zenfone 5 Lite поки що нічого невідомо, тому має сенс відзначити ще дактилоскопічний сканер поруч зі спалахом і USB-порт. Передбачувана вартість смартфона буде озвучена перед офіційною презентацією.

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Xiaomi отримала сертифікат на виробництво фітнес-браслета

Китайська корпорація Xiaomi готова до масового виробництва фітнес-браслетів Mi Band 3. Згідно з повідомленнями німецького ...