Техно

Вибираємо фасади з натурального дерева

Для виготовлення таких фасадів застосовують натуральне дерево цілком (повний масив) або комбінують зі шпоном цього ж типу дерева.

Враховуючи це догляд за такою кухнею повинен здійснюватися дбайливо, з використанням спеціальних засобів по догляду за меблями.
Конструкція таких фасадів буває двох видів:
– Повний масив,
– Масив зі вставкою з шпону.

Повний масив – це фасад, виготовлений тільки з дерева. Всі його частини виготовляються з планок певної ширини, і складається з рамки і феленчатой частини. Так як дерево має неоднорідну текстуру, то склеянние планки можуть мати різні відтінки по тону. Це не є браком, а навпаки свідчить про те, що фасад виконаний з повного масиву дерева.

Для того, щоб такий фасад не розсихається з часом, феленчатая частина приєднується до рамки за допомогою еластичних герметиків, щоб при зміні вологості в приміщенні кухні фільонка могла вільно змінювати свої розміри не тріскаючи.

Для запобігання розсихання фільончастої частини фасаду з масиву, застосовують більш простий спосіб: филенчатую частина фасаду виготовляють з ДСП, наклеюючи на нього шпон того ж дерева, з якого виготовляють рамку. Такі фасади, в основному, виготовляються італійськими, польськими та іншими європейськими виробниками.

Якщо в Ваше поле зору попалася кухня з італійськими фасадами з масиву, то на 90% ці фасади виготовлені за технологією шпонування ДСП цінними породами дерева фільончастої частини і тільки рамка у них є чисто дерев’яною. Наприклад, ви можете придбати рамочный профиль мдф, який виготовлений з дерева в магазині ВіЯр.

При покупці кухонь з фасадами з масиву зверніть увагу на поверхню самого фасаду.

На ньому не повинно бути тріщин від розсихання, лак повинен бути без потьоків і заповнювати всі пори дерева. Поверхня повинна бути гладкою без шорсткостей.

Фасади покриті лаком, виготовляються з плити МДФ і покриваються спеціальними зносостійкими барвниками. Поверхня таких фасадів може бути глянсовою, матовою і типу “Шегреном”.

Такі фасади мають нескінченно велику кольорову гаму, можуть бути використані в класичному і модерниму стилі.

“МДФ-глянець”  – так скорочено мовою професіоналів називаються фасади з МДФ, забарвлені фарбою і покриті зверху шаром лаку.
Палітра сучасних барвників налічує до півтори тисячі варіантів. Це дуже важливо, т.к дозволяє більш точно підібрати колір. Фарба покриває тонким шаром МДФ. Закриває найдрібніші пори і робить матеріал більш міцним. Після довгої технологічного ланцюжка (забарвлення і сушки) фасади набувають вологостійкість і приємний глянсовий вигляд. Світло, відбиваючись у таких фасадах робить кухню ошатною та привабливою.

Фасади з масиву, МДФ плівки або пластика мають широку, але обмежену колірну гамму.

Завдяки хорошій вологостійкості, фасади МДФ-глянець, чудово зарекомендували себе при виготовленні меблів для ванних кімнат.

Недоліком цих фасадів може бути відносно невисока стійкість до механічних впливів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України