Всі жителі чеського селища отримали безкоштовний доступ до сайту для дорослих

Маркетологи всесвітньо відомого сайту для дорослих PornHub придумали цікавий спосіб відзначити 10-річчя проекту. Портал вирішив підтримати жителів населених пунктів з вульгарними і двозначними назвами, і подарував довічний доступ до преміальних розділів сайту (ролики в HD, відсутність реклами, додатковий контент і т. д.)

«Роками вони сміялися над вами, а тепер нехай заздрять!», – свідчить слоган рекламної кампанії.

Мова йде про мешканців таких селищ і сіл як Ділдо (Dildo, Нідерланди), Ла-Вагіна (La Vagina, Італія), Пуссі (Pussy, Франція), Пенистон (Break, Англія), Фукінг (Fucking, Австрія), Біч (Bitsch, Швейцарія), Блохард (Blowhard, Австралія), Петинг (Petting) або в Тіц (Titz).

Подарунок від PornHub отримали і всі мешканці чеського селища Horn? Police, назва якого співзвучна з англійським словосполученням Horny Police, що дослівно перекладається як «збуджена поліція». Автори проекту нагородили і російський містечко Гай (англійськими літерами пишеться Gay) в Оренбурзькій області. Все поселення-щасливчики позначені вісь на цій інтерактивній карті.

Зазначимо, з чеської мови назва Horn? Police дослівно перекладається як “Верхня полиця”. У давнину словом police називали рівнинне місце.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Фотографії наслідків необдумано прийнятих рішень

Всі ми іноді потрапляємо в неприємні ситуації із-за своїй же дурості або недалекоглядності. Але інколи ...