Серпень користується попитом у жителів Відня, які хочуть вступити у шлюб

За статистикою міста Відня, серпень є одним з найпопулярніших місяців для реєстрації шлюбу і проведення весільних церемоній. Особливою популярністю користується восьмий день серпня, адже в поєднані з місяцем він утворює пару вісімок, які схожі не тільки на символи нескінченності, але і просто зачаровано виглядають.

08 серпня серпня тільки в Залі реєстрації Відня зроблено 43 урочистих реєстрацій шлюбу. Враховуючи, що це будній день, в який, без урахування п’ятниці, в середньому відбувається близько восьми реєстрацій, кількість бажаючих одружитися вражає уяву. Зазвичай така кількість весіль в один день припадає на п’ятницю будь тижня і будь-якого місяця. Трохи менше, але теж високий попит на реєстрацію шлюбу 18 серпня, на цей день подана 21 заявка. До речі, ця дата припадає на суботу.

Цікаво, що незважаючи на велику любов до красивих і магічним цифр, кількість реєстрацій шлюбів у Відні стрімко подає. Якщо в 2016 році було зареєстровано 9 900 шлюбів, то в 2017 році або на 660 менше. Не виглядає позитивною і перспектива поточного року кількість реєстрацій шлюбу навряд чи буде підвищуватися.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Вчені знайшли ген, який відповідає за сексуальне збудження

Навіщо існує порно? Вчені знайшли ген, який відповідає за сексуальне збудження. А спровокувати бажання сексу ...