На Львівщині відбулись урочистості з нагоди відправки військовослужбовців чергової ротації

На базі бригади армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Львівщині, відбулись урочистості з нагоди відправки військовослужбовців чергової ротації 56 окремого вертолітного загону Місії ООН у Ліберії. Миротворців благословив військовий капелан УГКЦ отець Богдан Вихор. 

Серед сьогоднішніх миротворців є велика кількість військовослужбовців, які брали участь у проведенні Антитерористичної операції на Сході України та неодноразово виконували завдання Місії ООН на Африканському континенті.

Особовий склад чергової ротації замінить своїх колег, які найближчими днями після завершення миротворчої місії повернуться на Батьківщину.

Майже щодня наші льотчики залучаються до транспортних і пасажирських перевезень. Також українські військові — єдині в Ліберії, хто виконує пошуково-рятувальні завдання.

У країні, де наземна транспортна система в занепаді, а місцеві авіаперевізники взагалі відсутні, саме українським миротворцям доводиться виконувати завдання з доставки гуманітарних вантажів у віддалені райони.

Відбуття військовослужбовців чергової ротації 56 окремого вертолітного загону Місії ООН у Ліберії відбуватиметься в декілька етапів з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького літаком ООН на Африканський континент.

За повідомленням Генерального штабу ЗСУ

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

«Це сліпе насильство хотіло спровокувати нас відповісти ненавистю. Наша відповідь буде християнською», − Глава УГКЦ щодо терактів в Іспанії

З великим болем сприйняв новину про дві терористичні атаки, скоєні в центрі Барселони та в ...

“Amoris laetitia” – душпастирство терпеливості й милосердя

«Душпастирський супровід» – це практика терпеливості й милосердя, яка повинна мати «більше вказівний, ніж наказовий ...