Вже через п’ять років потужний флот України буде протистояти Росії – військовий експерт

Приблизно через 5 років потужний флот України та Румунії, а також кораблі Північноатлантичного альянсу будуть протистояти Росії у Чорному морі. Така заява пролунала від українського військового експерта Михайла Самуся.

За його словами, у країн, які мають вихід до Чорного моря, зараз досить низький військовий потенціал, і в акваторії домінує російський флот, і Росія протягом останніх років змогла модернізувати флот і берегові засоби захисту. Однак Україна теж не стоїть на місці. Останнім часом, як зазначив експерт, Україна змогла відновити військово-морські сили, і модернізація продовжиться. «Думаю, що через п’ять років потужні флотські формування України та Румунії разом з судами НАТО будуть головувати в акваторії Чорного моря. Росії доведеться протистояти цій силі, а Чорне море стане самим мілітаризованим у світі», – підкреслив експерт.

Потрібно зазначити, що за останні кілька років в Україні не побудували жодного нового корабля, і незрозуміло, як потужність флоту може збільшитися в найближчі роки. Сам експерт при цьому не розповів, як це станеться.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Apple випустить нову серію мультфільмів про Снуппі

У найближчі дні буде досягнуто угоду між компанією з Купертіно і партнерами. Новий анімаційний серіал ...