Військовий десантник приземлився в натовп глядачів у Празі. Відео

Військова поліція почала кримінальне переслідування десантника, приземлився в натовп глядачів в ході показових виступів у Празі восени минулого року. Тоді крім самого парашутиста потерпіли дві людини, в тому числі дитина.

«На підставі висновків експертів у галузях охорони здоров’я та авіації, а також інших встановлених фактів, Військова поліція завела кримінальну справу за статтею «заподіяння тяжкої шкоди здоров’ю по необережності» стосовно військовослужбовця, який при десантуванні впавши на групу відвідувачів акції «День з армією» в Празі», – заявила представник відомства Ленка Габерова.

Нагадаємо, інцидент стався 23 вересня минулого року на організованому Міноборони шоу «День з армією», що проходив на празькому пагорбі Років. Частиною програми було показове десантування спецназу з вертольота. Вісім бійців повинні були приземлитися в конкретно місце, позначене червоним хрестом.

Парашути всіх солдатів розкрилися, тільки один з них знижувався швидше, ніж інші. Біля самої землі 36-річний спецназівець втратив управління і впав на глядачів, зачепивши ногами жінку і дитину.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Студент вийшов із коми і винайшов браслет, що рятує життя

Словацький студент Брненського технічного університету Святоплук Блажей кілька місяців пробув у комі через укусу бджоли. ...