Порошенко під час відвідин Широкино могли “дістати” загарбники в будь-який момент, – ветеран АТО

Сьогодні було обстріляно Широкіно, а позавчора там був президент Петро Порошенко, але ця новина пройшла якось буденно, хоча купа людей отримували статус УБМ, не виїжджаючи далі Маріуполя, тому що навіть на Сартану і «Східний» «прилітало» регулярно і прилетіти може в будь-який час. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас.

Він зазначає, що для повноти картини можна нагадати, що в 25 кілометрах від Широкіно в Новоазовську знаходяться російські підрозділи, а там РСЗВ, для яких 25 км – це не відстань, подолати 25 км можна без нічого, діставши будь-який мирний населений пункт.

Валерій Прозапас зазначає, що, на жаль, не так багато людей це розуміє, тому небагато наших співвітчизників справедливо оцінить цей ризик і прояв справжнього поваги Головнокомандувача до свого війська. Адже 100% гарантувати безпеку президента, хай навіть з щільною охороною неможливо. Армія зараз об єднує тих, хто не тільки на словах здатна на свідомий ризик заради захисту України. Вона об єднує справжніх патріотів.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Глобальне потепління може привести до чоловічого безпліддя – вчені

Зміна клімату вже негативно позначилося на фертильності деяких видів фауни, з’ясувала група дослідників з Університету ...