Вчені визначили краще натуральне проносне

Проблеми з шлунково-кишковим трактом і його функціонуванням, стають справжньою проблемою для жителів мегаполісів, які не мають можливості здійснювати постійний і розмірений режим харчування. Фармацевтичні фірми пропонують препарати, які при своїй ефективності мають безліч побічних явищ.

Американські вчені пішли іншим шляхом і визначили краще натуральне проносне, яке одночасно приносить користь, що містяться в ньому вітамінів і корисних мікроелементів, але галі допомагає очистити кишечник від скупчення фекальних мас. Це всього лише плоди манго, які тепер доступні споживачам у всіх кліматичних поясах. Масштабні експерименти за участю добровольців, повністю підтвердили теорію.

Тропічний фрукт, який володіє великою кількістю поліфенолів, не тільки сприяв своєчасним відправленням організму, але і знижував кишкові запалення. При цьому обидві групи, які брали участь в експерименті, отримували в раціоні однакову кількість мікроелементів і калорій. Люди, съедавшие в день один плід манго, не відчували проблем з-за запорів та інших розладів роботи кишечника.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Лечение наркозависимости

Наркозависимость – страшнейшая болезнь. И лечение наркозависимости должно включать в себя комплексные современные программы и ...