Відмова від соцмереж значно зменшує стрес

Виявляється, що соцмережі можуть бути причинами стресу. Дослідники з’ясували, що відмовившись від Facebook, Twitter та інших соціальних мереж, життя людини стані спокійніше.

В ході експерименту, у тих, хто відмовився заходити на свій аккаунт Facebook, була знижена суб’єктивна оцінка задоволеності життям, але вчені з Австралійського католицького університету та університету Квінсленда заявили, що поява такого “побічного ефекту” від відмови Faceboo, зумовлене лише короткостроковим періодом експерименту. Дослідники кажуть, що в довгостроковій перспективи експеримент матиме позитивний вплив на людину, адже він, у буквальному сенсі, перестає бути “в’язнем” соцмереж.

У досліді взяли участь 138 осіб. Протягом 5 днів вони складали на аналізи слину і описували свій емоційний та психологічний стан. Рівень кортизолу, гормону стресу, значно знизився, і випробувані почали менше переживати, але про це в ході експерименту їм не повідомляли.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Вчені: Не бажання займатися спортом може бути закладено в ДНК

З’ясувалося, що 14 генів пов’язані з фізичними навантаженнями людини. Нещодавно вчені з Великобританії проаналізували активність ...