Вчені відкрили секрет появи великого апетиту в нічний час

Вчені відкрили секрет появи великого нічного апетиту. Свої аргументи вони обґрунтували особистим наглядом.

Проблема наявності зайвої ваги у людей досить білі виражена в останній час. Цієї патології піддаються як чоловіки, так і жінки. Соціологи почали розгляд суті цієї проблеми і провели кілька опитувань громадян з проханням розповісти про їх раціоні харчування. Велика частина кандидатів розповіли, що їдять у вечірній час, сидячи перед телевізором або ноутбуком. Причини такої тяги до страв люди змогли назвати, частково посилаючись на брак часу за роботою в денний час.

Тим часом росіяни розробляють космічного робота, який полетить на МКС

Вчені почали більш ретельно вивчати таку ситуацію. В поле зору експертів потрапили 15 жінок-добровольців, які не малі відносних проблем зі здоров ям, але схарактеризували собі, як любителя поїсти вночі. Після проведеного експерименту вченими, дійсно виявилося, що бажання поїсти у жінок особливо виражалося в темний годину доби. Провівши кілька потрібних аналізів, експерти зрозуміли в чому йдуть справи. Стомившись за день, мозок намагається відпочити, але зберігши при цьому потреба в їжі. Як тільки людина більш розслаблений, сигнали мозку практично змушую його піти і поїсти. Таким чином людина починає їсти вночі.

Вчені твердять, що цього категорично потрібно уникати. Краще вночі взагалі не підходити до холодильника і кухні. Якщо відчуття голоду не дає спокою, викликаючи біль, фахівці радять попити води звичайної кімнатної температури. Систематичні нічні трапези безперечно приведуть до набору зайвої ваги і появі супутніх хвороб, а це досить шкідливо для людини.

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Lidl у Чехії істотно підвищить зарплати продавцям і касирам

Німецька продуктова мережа Lidl з березня нинішнього року істотно підвищить зарплати продавцям і касирам в ...