Вчені розповіли, як дізнатися тривалість свого життя

Американські вчені провели унікальне дослідження, розповівши людям спосіб визначення тривалості свого життя. Дізнатися приблизний годину смерті людині допоможуть його батька.

Найточнішим орієнтиром для визначення тривалості життя американські дослідники назвали спадковість. Подивувавшись на кількість прожитих батьками років, людина з великою часткою ймовірності може приписати собі аналогічний за часом існування.

Щоб прийти до сенсаційного висновку, вченим США довелося протягом 8 років спостерігати за досліджуваною групою, що складається з більше ніж 150 тисяч людей віком від 55 до 73 років. Тепер експерти з упевненістю заявляють, люди, чиї батьки прожили довше 70 років, мають на 17% більше шансів повторити тривалість їх життя, ніж спадкоємці, чиї предки пішли на тій світ до 70-річного ювілею.

Далі – більше. Відгулявши 100-річчя одного з батьків, людина підвищує свої шанси дожити до 70 років на 68%. Також американські дослідники встановили привілей дітей довгожителів на 7% рідше хворіти на рак і на 20% рідше стикатися з недугами серцево-судинної системи.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Чехи готові пробачити політикам подружні зради

Подружня зрада не на останньому місці в списку причин, з-за яких, на думку чехів, політик ...