Вчені привели докази на користь існування безсмертя

Американські вчені-фізики, що спеціалізуються на квантовій механіці, привели докази на користь існування безсмертя. Відомості отримали офіційне підтвердження від професора Стюарта Хамероффа.

В даний час існує безліч думок щодо безсмертя і того, куди душа людини потрапляє після загибелі тіла. Деякі люди, які пережили клінічну смерть, діляться історіями про нескінченних тунелях, в кінці яких горить світло, і зустрічах з незрозумілими сутностями.

Однак Стюарт Хамерофф пропонує свою теорію, згідно з якою мозок людини являє собою квантовий комп’ютер зі складним процесором, душа – нагромаджений століттями досвід на квантовому рівні, а тіло – машинний апарат, тобто оболонка без високих матерій. В результаті після знищення оболонки квантовий досвід або, по-іншому душа для обивателів, не розчиняється у невідомості, а зливається зі Всесвітом. У подібному стані вона існує вічно, тому можна з упевненістю повідомити про досягнення людством безсмертя.

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Підлітку, котрий після ДТП більше двох з половиною місяців провів в комі допоміг Папа Франциск

Глібу Смагіну, хлопчику з Донецької області, котрий постраждав в ДТП і провів 78 днів у ...

Італійська організація «Caritas» допомагає жертвам землетрусу у Мексиці

Італійський відділ організації «Caritas» опублікував прес-реліз з приводу нового сильного землетрусу, що сколихнув Мексику 19 ...