Вчені на грані відкриття вакцини проти хламідіозу

Одноразова вакцина може зупинити епідемію хламідій, яка знищує коаліція в Австралії. Це також може прокласти шлях для людської вакцини проти хламідіозу.

Показано, що у випробуваннях нова вакцина уповільнює зростання нових інфекцій і лікує ранню стадію захворювання. Третина австралійських коал були втрачені за останні два десятиліття, в основному з-за поширення хламідій, які нині вражають від 50 до 100 відсотків диких популяцій. Хвороба, що передається статевим шляхом, викликає болючі запалення сечових шляхів, безпліддя і сліпоту.

Антибіотики можуть використовуватися для лікування хламідій у коал, альо смороду працюють тільки на ранніх стадіях захворювання, не запобігають повторне зараження, і їх необхідно вводити щодня протягом принаймні 30 днів у неволі. Більш того, деякі заражені коали залишаються безсимптомними і упускаються з виду для лікування, поки вони продовжують поширювати хворобу.

Щоб вирішити ці проблеми, Пітер Тіммс з Університету Саншайн-Коуст в Квінсленді, Австралія, і його колеги розробляють одноразову вакцину проти хламідіозу, яка забезпечує тривалий захист. Коалам вводять крихітні фрагменти бактерій C. pecorum для тренування їх імунної системи для боротьби з хламідіями.

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Як зробити тіло підтягнутим: поради від тренера Кім Кардашян. Фото

Не переймайтесь, якщо не можете скинути зайву вагу. Тепер це не проблема! Ми дізналися, як ...