Вчені: Ендометріоз впливає на жіночу психіку сильніше ВІЛ і раку

Австралійські вчені прийшли до висновку, що ендометріоз порушує психіку жінок сильніше, ніж захворювання на ВІЛ і рак.

Дослідники з університету Монаша в Мельбурні провели експеримент, в ході якого опитали 500 жінок і з’ясували, що ті, хто хворіє ендометріозом, більш схильні до депресій (86%), а у решті спостерігається стан тривоги. Найсильнішим чинником, що впливає на стан жіночого організму, є неможливість контролю захворювання і сильні болі в животі. Із-за цього, у дівчини знижується самооцінка і з’являється песимізм. Найбільший вплив хвороба має на молодих дівчат віком від 18-25 років, коли тільки починаються перші статеві стосунки. З-за цього у майбутніх жінок закрадається невпевненість у своїй сексуальності і потрібності чоловікам.

Причини появи такого неприємного захворювання, як ендометріоз, вченими ще не до кінця вивчені. Сама хвороба відома з початку 70-х років і проявляється в жахливих болях в області тазу і збої менструацій. Клітини хвороби поширюються через кров, як і ракові. На даний момент ендометріоз стоїть на третьому місці за популярністю захворювань в області гінекології.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

П’ять народних способів перемогти жировик

Некрасиві новоутворення доставляють масу неприємних моментів своїм власникам. Вони можуть мішатися під одягом, запалюватися на ...