Астероїдні ударні хвилі могли створити будівельні блоки для РНК

Астероїдні ударні хвилі могли б забезпечити будівельні блоки для РНК. Таким чином, життя почалося з вибуху, заявили вчені.


У той час як результати не показують, як життя, ймовірно, сформувалася, вони дійсно демонструють, що умови на Землі приблизно 3,5-4 мільярди років тому могли б бути достатніми для створення набору необхідних сполук для біохімії. Ці умови включають у себе, ймовірно, атмосферу без кисню, названу відновленою атмосферою, і теплі водойми, що містять молекули азоту і вуглецю, такі як аміак і метан.

Команда показала, що підстави нуклеїнової кислоти можуть розпадатися на продукти, які допомагають зробити атмосферу більш відновною, та, в свою чергу, можуть реагувати, щоб повернутися в нуклеотидні основи. Це не тільки натяк на реакції, які могли б підготувати грунт для створення життя, але і допомогти отримати знаки для потенційного життя в інших світах із зменшенням атмосфери, наприклад, на Титані – супутнику Сатурна.

Експерименти, подібні до цього, можуть не показати, як життя збирається з атомів, але вони якимось чином розкривають можливі сходинки, які могла б використовувати життя де-небудь у Всесвіті.

uploud...

загрузка...

Про vit

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Снігопад серйозно ускладнив транспортну ситуацію в Чехії. Відео

У ніч на п’ятницю, 16 лютого, на більшість регіонів Чехії обрушився сильний снігопад, що ускладнило ...