В Москві пройшов другий захід за YouTube без цензури

Сьогодні в Москві відбувся другий схід проти цензури в YouTube. До офісу Google прийшли відеоблогери, які провели мирне зібрання.

До місця збору в певний час підійшли близько двадцяти активістів. Їх вимоги стосувалися цензури російського сегмента відеохостингу. Рух «Опір» пропонує активні дії, які повернути сервісу колишні можливості вільного розміщення інформації. Одним з таких пропозицій став перенесення російського офісу YouTube в Прибалтику або іншу демократичну країну. Активісти також пропонують провести розслідування діяльності російського представництва Google.

Через деякий час з моменту початку сходження до місця збору активістів підійшли учасники руху SERB на чолі з відомим активістом Валерієм Петрунько. Вони вступили в словесну перепалку з протестуючими, але все закінчилося в мирному порядку. Відразу відзначимо, що порушень громадського порядку та затриманих в сьогоднішній акції не було.

Сьогодні таке ж захід пройшов і в Північній столиці, де протестувальники збиралися на Савушкіна, 55, відомому як «фабрика тролів».

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Українців за кордоном закликають декларувати прибутки

До уваги громадян України, які здійснюють трудову діяльність за межами країни Дипломатичні представництва України за ...