В Москві пройшов другий захід за YouTube без цензури

Сьогодні в Москві відбувся другий схід проти цензури в YouTube. До офісу Google прийшли відеоблогери, які провели мирне зібрання.

До місця збору в певний час підійшли близько двадцяти активістів. Їх вимоги стосувалися цензури російського сегмента відеохостингу. Рух «Опір» пропонує активні дії, які повернути сервісу колишні можливості вільного розміщення інформації. Одним з таких пропозицій став перенесення російського офісу YouTube в Прибалтику або іншу демократичну країну. Активісти також пропонують провести розслідування діяльності російського представництва Google.

Через деякий час з моменту початку сходження до місця збору активістів підійшли учасники руху SERB на чолі з відомим активістом Валерієм Петрунько. Вони вступили в словесну перепалку з протестуючими, але все закінчилося в мирному порядку. Відразу відзначимо, що порушень громадського порядку та затриманих в сьогоднішній акції не було.

Сьогодні таке ж захід пройшов і в Північній столиці, де протестувальники збиралися на Савушкіна, 55, відомому як «фабрика тролів».

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Секс-кіборг став популярнішим за дівчат

Творець першого у світі аккаунта для секс-робота в програмі для знайомств був здивований тим, як ...