скасована оплата за пермесо
скасована оплата за пермесо

Українці не платитимуть за продовження дозволу на проживання в Італії

скасована оплата за пермесо

скасована оплата за пермесо

Регіональний адміністративний суд Лаціо (ТАR) задовольнив скаргу профспілок Inca та Cgil, анулюючи сплату внеску, що коливається від 80 до 200 євро за отримання і продовження дозволів на проживання. Податку на “пермессо” більше не існує, іммігрантам більше не доведеться платити 80, 100 або 200 євро, щоб легально жити в Італії – повідомляє Газета українська для Голос українською.

Це – історична перемога профспілок, але перш за все п’яти з половиною мільйонів іммігрантів, досягнена після чотирьох років судової тяганини. Постанова Регіонального адміністративного суду Лаціо скасувала внесок за видачу або продовження дії дозволу на проживання, введений в 2012 році.

Позов у суд було подано двома профспілковими організаціями – Inca та Cgil.  Європейський суд (до якого звернувся ТАR 2 вересня 2015 року) заявив, що плата за видачу та продовження дозволу на проживання в Італії є “непропорційною”, порушує права іноземних громадян та іде всупереч європейським стандартам.

Остаточне рішення у справі було за ТАR, а тим часом італійський уряд не помічав несумісності і не скасував в дискримінаційну постанову. 25 травня 2016 року, друга секція Регіонального адміністративного суду Лаціо, взявши до відома постанову Європейського суду, постановила перейти до “незастосування у національному законодавстві вимоги від громадян третіх країн, які подають заяву на видачу чи продовження посвідки на проживання, сплати внеску від 80 до 200 євро “. Постанова анулює основні статті міністерського указу (DM 6 ottobre 2011), за підписом тодішніх міністрів внутрішніх справ і міністрів фінансів Роберто Мароні і Джуліо Тремонті, який ввів податок.

Тепер іммігранти більше не платитимуть податок на пермессо. Уряду, ймовірно, потрібно буде час на попередження квестур, і, мабуть, встановлення інших, менш непропорційних тарифів. Згідно з судовим вироком, на даний момент, податок не повиннен бути затребуваний у тих, хто просить видати або продовжити дозвіл на проживання.

А тим часом незмінними залишаються інші тарифи: 16€ – гербового збору, 30,46€ – за друк електронного документа і 30€ – за послуги італійської пошти.

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Речі, яких слід унікати, коли ти закохуєшся

Ніколи не поспішай! 1. Ніколи не люби чиїсь потенційні можливості. Любити — це приймати людину ...