Чехія заставила Uber сплачувати податки в країні та дотримуватися чеського законодавства

Глава чеського уряду Андрій Бабиш зустрівся з представниками американської компанії Uber, щоб обговорити умови подальшої роботи сервісу в республіці. За підсумками переговорів фірма пообіцяла почати платити податки в Чехії, зареєструватися в системі електронного обліку виручки (EET) і зобов’язати всіх своїх водіїв отримати ліцензію таксиста.

Нагадаємо, в кінці лютого Бабиш і мер Праги Адріана Крначова відправили офіційний лист главі Über Дар Хосровшахи, вимагаючи дотримуватися чеського законодавства або залишити країну. Це відбулося на тлі акцій протесту столичних таксистів, які звинувачують сервіс в нечесній конкуренції і домагаються рівних умів роботи.

«До кінця березня ми підпишемо меморандум з докладним описом всіх цих кроків. Uber відкриє у нас юридичну особу і почне платити податки в Чехії. Зараз компанія платить податки в Нідерландах. Крім того, фірма пообіцяла електронною зареєструватися в системі виручки і підписати додаткову угоду з Фінансовим управлінням. Це дасть уявлення про її реальні доходи і дозволить запобігти можливі ухилення від сплати податків», – сказав Бабиш після переговорів.

У свою чергу празька влада пообіцяла збільшити кількість навчальних місць та екзаменаторів, щоб всі водії Über могли отримати ліцензію таксиста в найкоротші терміни.

За словами міністра транспорту Чехії Дана Теку, в ході переговорів представники Über принесли вибачення за те, що в минулому не всі дії фірми були правильними.

«Тим не менше мене бентежить один момент. Компанія пообіцяла, що більше не буде наймати людей без ліцензії таксиста, однак попросила відстрочку для діючих водіїв. Щоб вони змогли продовжити роботу, поки не отримають цю ліцензію. Уряд не повинен погоджуватися. Я б наполягав, щоб компанія негайно припинила використовувати водіїв без ліцензії», – сказав глава чеського Мінтрансу.

У самій Über зустріч назвали дуже конструктивною. У свою чергу організації празьких таксистів відмовилися коментувати ситуацію і ймовірність нових протестів, поки детально не ознайомляться з результатами переговорів.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Фотографії місць, де знімалися відомі серіали

Дивитися серіали — це завжди круто і цікаво. Однак використовувати свої улюблені серіали як привід, ...