У Росії після побиття помер один із найзапекліших критиків Путіна

СРОЧНО! В России после избиения умер один из самых ярых критиков Путина

В лікарні Санкт-Петербург помер журналіст Микола Андрущенко, який був одним із найзапекліших критиків президента РФ Путіна.

73-річний журналіст знаходився в Маріїнській лікарні, куди його доставили ще 9 березня після побиття невідомими людьми. Лікарі діагностували у Андрущенко черепно-мозкову травму.

“Після госпіталізації йому провели операцію на мозку, ввели його в медикаментозну кому, підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Пару днів тому відключілі, він почав самостійно дихати, але сьогодні зранку помер”, – заявила його колега Алевтина Агеєва.

Андрущенко був єдиною людиною, яка в 90-ті роки мав сміливість критикувати Путіна і попереджав, що влада в Росії поступово переходити у руки спецслужб.

Журналісти “Теперішнього часу” опублікували список останніх висловлювань Андрущенко в адресу Путіна.

“Пам’ять у Путіна “як у комп’ютера”: “Якщо він туди щось заклав, то років через 10 він це вийме і буде використовувати”.

Політика в розумінні Путіна “поєднується з зароблянням грошей”: “Адже його політика і почалася з грошів. Перше, що йому доручили, ще до того, як він став президентом – зібрати всі гроші СРСР, а це – гігантські суми, розкидані по всім країнам світу”.

Путін був звільнений з Німеччини “за компрометуючими обставинами”.

До Путіна ставилися у “достатній мірі презирливо”: “У тій годину у нього було прізвисько “Моль”.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Маляр: Перекривання станцій метро Януковича не врятувало. Те, що саме сьогодні перекрили 7 центральних станцій свідчить про наступне…

Перекривання станцій метро Януковича не врятувало. Ті, що саме сьогодні перекрили 7 центральних станцій (Університет, ...