Телеведуча: прикрити війну і окупацію світлими роликами, голими стегнами і розповідями про печатки будинків не вдасться

Вчорашній ефір на телеканалі ” News One Юлії Тимошенко став приводом для занепокоєння багатьох політичних експертів, журналістів, які незважаючи на різні чуйні вважали лідера «ВО «Батьківщина» проукраїнським, прозахідним політиком. Юлія Тимошенко в пориві емоцій домовилася на News One до того, що назвала Революцію Гідності в Україні причиною того, що на сході розпочалася справжня війна з тисячами жертв.

За словами української телеведучої Марини Данилюк-Ярмолаевой, нехай хтось нагадає Юлії Володимирівні, що, якби не Революція, вона б вийшла з Качанівської колонії тільки восени 2018-го. А, якщо б довели до вироку справу за Щербаня і ЄЕСУ, то, може, ще б затрималася на ходку.

Журналіст пише, щодо війни важливо відзначити, що у Тимошенко був шанс двічі зробити з армією, а не вливати мільярдні бюджетні дотації на голоси шахтарів Донбасу, які за своєю сутністю схожі на амебу, які «профукали» свої ж будинки. Шанс був втрачений і саме із-за спадку Тимошенко і попередників, в лютому 2014-го на засіданні РНБО звучали такі заклики Тимошенко на пропозиції воєнного стану: «Жоден танк не повинен виїхати з казарми, жоден солдат не повинен підняти зброю».

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Не так хвилює «Новий курс» Тимошенко, як те, що вона пообіцяла тим, у кого взяла гроші на свою кампанію

Два з половиною години віщати про «новий курс», де буде ветований ринок землі – дорогого ...