Світлова терапія допоможе чоловікам вирішити проблеми в інтимному житті

Дослідники з Сієнського університету провели експеримент на тему зниження сексуального потягу у чоловіків. За його підсумками з’ясувалася користь «світлової» терапії.

Вченими була зібрана група з 38 чоловіків, яким раніше поставили діагноз «розлад сексуального збудження». Половина випробовуваних отримала «світловий» вплив. Протягом півгодини кожен день ці чоловіки сиділи перед спеціальною світловою коробкою, яскравість якої сягала 10 тис. люкс світла. По закінченню двотижневого рядок такої терапії ця половина чоловіків розказала про підвищення сексуального бажання і поліпшення відповідних показників у три рази.

У ході експерименту також підвищився рівень тестостерону, що дуже важливо для підвищення лібідо, як вважають вчені.

Тіло, яке піддавалося яскравому світлу, виробляє більше лютеїнізуючого гормону. Це і призводить до збільшення вироблення тестостерону. Але вчені зазначають, що для отримання такого ж результату, як в експерименті, необхідно отримувати аналогічну інтенсивність світла.

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

У Празі невідомі без причини побили пасажира метро. Відео

Празька поліція розшукує двох невідомих чоловіків, які безпричинно побили пасажира метро. Зловмисники завдали потерпілому декілька ...