Собор Святого Егідія в Граці закриється на реконструкцію

Знаменитий Собор Святого Егідія, розташований в Граці закриє свої двері для парафіян та туристів. Причиною тому є необхідність проведення ремонту та реставрації

Побудований у п’ятнадцятому столітті Собор помітно «зносився» і вимагає проведення ремонтних робіт. Закрити Собор планується в явились в місті у майбутнього року на сім місяців, незважаючи на те, що самі роботи триватимуть до 2021 року.

Ремонту і реставрації піддадуться не тільки приміщення Собору, але й орган, який використовується щоденно без перерви вісь вже сорок років. Його сурми будуть почищені, а сама система капітально відремонтована запрошеними фахівцями.

Загальна кошторисна вартість ремонту становить 5,1 мільйона євро, частина з яких у розмірі 168 тисяч даст місто, 1 мільйон федеральна земля Штирія, інші будуть надані з федерального бюджету Австрії.

Зазначимо, Собор Святого Егідія в Граці був закладений 1438 році за велінням імператора Фрідріха II, в тій же рік, коли почалося будівництво фортеці Граца. Останній ремонт внутрішніх приміщень Собору проводився в 60-х роках минулого століття.

Олег Іванов
За матеріалами steiermark.orf.at
Фото: wikipedia.org

Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Вчинок Константинополя зруйнував певні схеми екуменічного діалогу з часів холодної війни, — Глава УГКЦ

Існуючі схеми екуменічного діалогу з часів холодної війни, коли привілейованим співрозмовником вважалася Православна Церква Московського ...