Життя

Що таке діловий стиль одягу

Для ділового стилю одягу характерні риси консерватизму. Модні віяння недоречні, нові елементи впроваджуються вкрай рідко. Даний стиль по моделях та фасонах, колірній палітрі, тканині,  близький до класичного. Для нього також прийнятні строгі і елегантні костюми, сорочки та блузки. Така форма одягу підходить для повсякденної роботи, відряджень, конференцій і презентацій. Також багато фірм для своїх співробітників використовують бейджі- це створює певний іміджфірми, замовити бейджі можна , великий вибір задовольнить всі ваші вимоги і заощадить ваш час.

Діловий стиль чоловіки і жінки

Зовнішній вигляд
Такий одяг відрізняється простотою і точністю ліній, немає складних поєднань кольорів і кількість їх обмежена. Зазвичай білі речі доповнюються чорними, а блідо-блакитні — сірими. Допускаються пастельні тони і відтінки коричневого. Діловий стиль жінок і чоловіків часто може збігатися. В їх гардеробі можуть перебувати схожі речі та аксесуари. Наприклад, строгі окуляри, ремінь, краватка, сорочка і т. д. Вони можуть ходити з однаковими портфелями, сумками для ноутбука і мобільними телефонами.

Манера носіння одягу

Зовнішній вигляд повинен бути охайним і стриманим, і зберігатися таким протягом всього робочого дня. Тому при виборі одягу перевага віддається хорошим тканин, які не втрачають свого вигляду і форми після проведення часу за робочим столом, прання або хімчистки. Важливе значення відводиться зручності і представницькому зовнішньому вигляду.

Діловий стиль одягу не допускає використання чудернацьких речей, коротких спідниць і суконь, численних прикрас, яскравого манікюру і макіяжу, неохайних зачісок. Для чоловіків категорично неприпустимо носіння ланцюгів і підвісок. Одяг повинен бути підібраний зі смаком, не повинно бути ніяких зайвих дрібниць. Зовнішній вигляд — це перша «візитна картка», ще до початку привітання і розмови.

Дрес-код фірми та його функції

У кожній серйозній фірмі встановлений свій дрес-код, який може включати в себе бейджі фірмового стилю. Він допомагає уніфікувати зовнішній вигляд співробітників, а також підтримувати імідж компанії. Дрес-код позитивно впливає на репутацію фірми і створює загальне враження про неї в очах клієнтів. У гардеробі кожного співробітника має бути мінімум чотири костюми, які слід періодично змінювати. Ходити в одному костюмі поспіль два або більше днів не рекомендується.

Дрес-код
У деяких великих компаніях прописані конкретні і досить жорсткі вимоги. Дрес-кодом в контракті з працівником приділяється кілька сторінок з докладним описом одягу і матеріалів, з яких він повинен бути виготовлений. В порівнянні з закордонними фірмами, у країнах СНД більш лояльно ставляться до форми одягу співробітників. Окремі вимоги встановлені до обов’язкового ділового стилю для переговорів, презентацій або виїзних зустрічей. П’ятниця вважається «днем без краваток», якщо на цей день не заплановано важливих зустрічей.

Введення дрес-коду відображається не тільки на загальній корпоративній культурі. Зі смаком підібраний гардероб робить співробітника більш дисциплінованим. Він відчуває персональну відповідальність, яка покладається на нього при спілкуванні з партнерами і клієнтами. Такі люди частіше домагаються успіху в переговорах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України