Савченко: «Якщо б я померла в полоні, то залишилася б героєм»

Надія Савченко, позафракційний депутат, заявила про те, що, якщо б вона померла у російській в’їхав язниці, то змогла б залишитися героєм в Україні.

Як повідомляє replyua.net з посиланням на 112 Україна, така заява пролунала від Савченко в авторській програмі «БАЦМАН». «Коли я сиділа у в язниці, люди мене не знали (в принципі, мені і зараз мало хто знає особисто). Їм витворили символ і картинку, в цьому брали участь всі телеканалі, і це була потужна пропаганда: люди бачили мене такою, якою мене намалювали. Жива людина не може бути символом. Якщо б я померла в полоні – залишилася б героєм, все було б добре», – заявила депутат.

Також Савченко зазначила, що після звільнення у неї були високі рейтинги, проте «їх намалювали нечесно», але вона дійсно робила все щиро, але несвідомо. Нагадаємо, що Володимир Путін, президент РФ підписав указ про помилування Савченко, і вона змогла повернутися в Україну наприкінці травня минулого року.

uploud...

загрузка...

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

x

Вам буде цікаво

Один із кращих друзів Путіна пішов у відставку

Найстаріший диктатор планети вирішив подати у відставку. Спікер парламенту Зімбабве заявив, що президент Роберт Мугабе, ...